• Неодамнешно
Olympia Алатки Пакет N Roll Расклопна Услуга Количка, 150LB Капацитет, 3-Нивоа, Сива,Бела,89-351

Olympia Алатки Пакет N Roll Расклопна Услуга Количка, 150LB Капацитет, 3-Нивоа, Сива,Бела,89-351

Buyers rating:
DEN 1127.76

Количина на стоки

ПРЕНОСНИ РАСКЛОПНА КОЛИЧКА : Оваа услуга количка чувајте ги сите ваши алатки & опрема во едно место, кога е потребно за одржување одговорности.Карактеристики безбеден механизам за заклучување па тоа не е колапс. 150 кг.капацитет.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : има 3 расклопна полици дизајниран да ви понуди многу простор кога се движат опрема, алатки, датотеки, градина материјали и повеќе.Тоа може да биде укината надолу до 8 инчи за чување далеку лесно.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Нашата издржливи и долготрајни алатки за да ви помогне со дом, garage & индустриски проекти.Со професионални одделение квалитет, лесно repair & поправат прашања со нашата алатка кабинет essentials.ВИСТИНСКИОТ ИНСТРУМЕНТ ЗА РАБОТА : Ние инженер опсег од гром секачи, стеги, chisels, виткање коли, чекани, клешти, пили, screwdrivers, лента мерки, комунални ножеви, vises, болт секачи, пили & клучеви.СУПЕРИОРЕН ИНСТРУМЕНТИ : Olympia Алатки обезбедува квалитет и иновативни рака и специјална алатки, алатка додатоци & отворено опрема за изградба, машини, механички одржување & дома поправка.Olympia Алатки Пакет-n-Roll Услуга Коли имаат три нивоа и колапс на 8-инчи широка за лесни за складирање.Произведени со издржлив, лесен алуминиум рамка, Olympia Алатки Пакет-n-Roll Услуга Коли функција удобност рачки, безбедна заклучување бар, гума вртливата тркала, како и елегантен модерен дизајн.Совршен за употреба на работно место, во училиште, канцеларија, библиотека, ресторан, угостителство, градина, дома, гаража, и повеќе.Olympia Алатки Пакет-N-Roll Виткање Расклопна Услуга Количка имаше четири боја избори.Совршен за употреба на работно место, во училиште, канцеларија, библиотека, ресторан, угостителство, градина, дома, гаража, и повеќе.Olympia Алатки Пакет-N-Roll Виткање Расклопна Услуга Количка имаше четири боја избори.Совршен за употреба на работно место, во училиште, канцеларија, библиотека, ресторан, угостителство, градина, дома, гаража, и повеќе.Olympia Алатки Пакет-N-Roll Виткање Расклопна Услуга Количка имаше четири боја избори.Совршен за употреба на работно место, во училиште, канцеларија, библиотека, ресторан, угостителство, градина, дома, гаража, и повеќе.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

X-Рамка Количка, 6 Бу, Зелена Винил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X-Рамка Количка, 6 Бу, Зелена Винил

"XРамка Перење Количка, Број на Прегради 1, Зелена, Кубни Нога Капацитет 7.5 сертификати.ft., Капацитет 150 lb.,

DEN 535.20
Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо

★Фиока дизајн, мали предмети може да бидат поставени ★ силна носивоста, силни и издржливи, издржливи...

DEN 2287.20