• Неодамнешно
WANGF Стоматолошки Количка Убавина Количка Мултифункционален Мобилен Алатка Количка 3-Слој за Складирање Рек фризерскиот салон Стоматолошки Количка со Кочница Casters/

WANGF Стоматолошки Количка Убавина Количка Мултифункционален Мобилен Алатка Количка 3-Слој за Складирање Рек

Buyers rating:
DEN 1548.00

Количина на стоки

Едно парче заварување : подебел материјал, подебели столбови, силна носивоста.Научни механичка структура дизајн го прави производот постабилна и издржливи. 3-слој полица дизајн, силен капацитет.Безбедност парапет : секој слој има висок одбивни, продлабочување на дизајн.Објектите се сместени безбедно без паѓа и ќе може да се чуваат безбедно.Таму повеќе не е било кој треба да се грижи за безбедноста на опасности кои произлегуваат од голем број предмети.Вие можете безбедно место предмети внатре.Печење боја : високо-квалитетна железна материјал се користи во внатрешноста.Надворешноста донесува високи-температура електростатско печење и сликарство процес, кој е водоотпорен и rustproof, и тоа не е лесно да се отстрани бојата.Површината изгледа нежно и природно, текстурата е добар, а на рака се чувствува удобно.Кочница универзална тркала : универзална Кочница тркала со тивок функција.Двојна носечка структура, долг животен век, може да ви даде подобро искуство.Така што не мора да се грижите за бучава кога го користите.Високо-квалитетни материјали : користиме високо квалитетни железо материјали, се згусне и зајакнување на рамката одбор.Храбар и дебели ковано железо рамка.Силна товарот, не е лесно да се тресат, стабилен и сигурен, издржливи.Нашите полица количка е чување помошник за вашиот живот.Тоа може да ви помогне да конкурираат проштална да неуредна живот, чист и санитарни во еден чекор.Може да се стави сите ваши козметика, книги, крпи, итн.овде.Име : Убавина Количка Број на подови : 3 подови Материјал : Железо Завршувањето на процесот : висока температура електростатско печење боја Боја : златна Loadable тежина : 50 KG спецификација : 41x29x72cm(16.1x11.4x28.3 инчи), 50x30x84cm(19.7x11.8x33.1 инч) Број на casters : 4 Рициново атрибути : кочница молчи рициново Вклучени содржина : количка x1 Ако имате било какви сомнежи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви послужи wholeheartedly и да ви помогне да го изберат најсоодветен производ за вас.answer : ___________________________ note : 1. Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 1-3мм, ве молиме да се разбере. 2. На casters на овој производ треба да се собраа од страна на клиентите.Инсталацијата не е едноставен и лесен.Ако не можете да го контактирате сервисот за e-mail, ние ќе ви испратиме заврши обуката.

Карактеристики на стоката

41x29x72cm(16.1x11.4x28.3 inch), :
50x30x84cm(19.7x11.8x33.1 inch) :
Number of casters:
4
Caster attributes:
brake silent caster
Included content:
trolley x1
If you have any doubts, please feel free to contact us. We will serve you wholeheartedly and help you choose the most suitable product for you. :
note:
1. Due to manual measurement, there will be an error of 1-3mm, please understand. :
2. The casters of this product need to be assembled by the customer. The installation is simple and convenient. If you can't contact the customer service e-mail, we will send you a complete tutorial. :

Купувачи како што сакаат

Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо

★Фиока дизајн, мали предмети може да бидат поставени ★ силна носивоста, силни и издржливи, издржливи...

DEN 2287.20
SSLine 500 Фунти Капацитет Екстра Голема Услуга Количка Индустриски Тешки Пластични Комунални Кошничката 2-Полица
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SSLine 500 Фунти Капацитет Екстра Голема Услуга Количка Индустриски Тешки Пластични Комунални Кошничката 2-Полица

★Оваа тешка Должност пластични комунални количка ќе бидат испратени од НАС директно во рок од 37 дена ст

DEN 2619.84
X-Рамка Количка, 6 Бу, Зелена Винил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

X-Рамка Количка, 6 Бу, Зелена Винил

"XРамка Перење Количка, Број на Прегради 1, Зелена, Кубни Нога Капацитет 7.5 сертификати.ft., Капацитет 150 lb.,

DEN 535.20