• Неодамнешно
Цртан филм Простор Боксер Куче Spaceman Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај

Цртан филм Простор Боксер Куче Spaceman Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,не е лесно да падне.Совршена Големина : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7in.Оваа шминка торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,усна glosses,етерични масла или руменило,лесно да се носат.Тоа совршено се вклопува во вашата чанта,чанта,спојката или крст-тело торба.Козметичката торба опремени со мали огледало.Кога ќе излезе или датум, можете да направите во секое време да се задржи вашата убавина и елеганција на сите времиња.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Совршен Подароци : Овој Мулти-Функционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка,пријатели и сестри.И тоа исто така може да се користи како деверуша подарок на свадба забава.ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет на Кожа ГОЛЕМИНА : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7 IN Овој компактен козметички торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,лесно да се носат, да ги исполнуваат секојдневна употреба.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Кармин случај опремени со мини огледало,која може да се користи за да се надополнува шминка во секое време.Тоа е погоден за секоја прилика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Tonsee Супер Сјај долготрајните Кармини,Исклучителен и Уникатен Не-Стап Првенство Секси Навлажнувачки Усна Сјај
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Tonsee Супер Сјај долготрајните Кармини,Исклучителен и Уникатен Не-Стап Првенство Секси Навлажнувачки Усна Сјај

пластика.Увезени.Чистење и Убавина за Вас Слатка Усна Сјај серија е глутенслободни и вегетаријанска хр

DEN 335.76
Чиста Козметика Природни Хидратантен Усна Сјај, Карибите Корални - Push Копчето светне Усна Сјај со LED Апликатори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Чиста Козметика Природни Хидратантен Усна Сјај, Карибите Корални - Push Копчето светне Усна Сјај со LED Апликатори

КРАЈНАТА ХИДРАТАЦИЈА : Ќе сакате да се започне заклучување усните кога ќе глајд на овие scrumptiously мазна, не

DEN 430.80
L. A. Девојка Стаклен Усна Боја 797 Смел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

L. A. Девојка Стаклен Усна Боја 797 Смел

Стаклен Усна Бои се даде на изгледот на кармин со леснотија и сјајна завршница на lipgloss.Со почеток во цен�

DEN 170.40
Cai Став Mi Трепет Усна Лак (Зголеми)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Cai Став Mi Трепет Усна Лак (Зголеми)

РАЗЛИЧНИ НИЈАНСИ & ВКУСОВИ Cai Став Mi Усна Лак нуди 6 нијанси и за вкусови на усна сјај дека добар мирис, вк

DEN 96.00
Џерард Козметика Боја на Вашата Насмевка Усна Сјај CANDY APPLE - BUTTERY МАЗНА И ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ не се лепливи,нетранспарентно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џерард Козметика Боја на Вашата Насмевка Усна Сјај CANDY APPLE - BUTTERY МАЗНА И ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ не се лепливи,нетранспарентно

Вашиот СОН СЈАЈ пристигна.Се однесува buttery мазна, крем и пигментирани доволно за да биде изложена на усн�

DEN 526.80