• Неодамнешно
Тропски Лист Шема Зелена Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна Сјај

Тропски Лист Шема Зелена Усна Сјај Торбичка Преносни Патување Козметичката Торбичка Држете 2 или 3 Кармин Усна

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Високо Квалитетен Материјал : кармин случаи се направени на премиум кожа,мазна и текстура.Со силна тока,не е лесно да падне.Совршена Големина : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7in.Оваа шминка торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,усна glosses,етерични масла или руменило,лесно да се носат.Тоа совршено се вклопува во вашата чанта,чанта,спојката или крст-тело торба.Козметичката торба опремени со мали огледало.Кога ќе излезе или датум, можете да направите во секое време да се задржи вашата убавина и елеганција на сите времиња.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Совршен Подароци : Овој Мулти-Функционални шминка организатор торба е совршен подарок за вашата девојка,пријатели и сестри.И тоа исто така може да се користи како деверуша подарок на свадба забава.ИНФОРМАЦИЈА за ПРОИЗВОДОТ : МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет на Кожа ГОЛЕМИНА : 9.5x2x7cm/3.7x0.8x2.7 IN Овој компактен козметички торба може да се одржи на 2-3 кармин цевки,лесно да се носат, да ги исполнуваат секојдневна употреба.Мултифункционален : Можете да го одржите вашиот кеш или кредитна картичка внатре тоа и тоа двојки како кутија за накит,како што се обетки и ѓердани.Кармин случај опремени со мини огледало,која може да се користи за да се надополнува шминка во секое време.Тоа е погоден за секоја прилика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вода Светлина Усна Глазура Храни долготрајна Шминка Транспарентна течност Усна Сјај за Девојки Дами Божиќ Подарок
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вода Светлина Усна Глазура Храни долготрајна Шминка Транспарентна течност Усна Сјај за Девојки Дами Божиќ Подарок

УСНА СЈАЈ : 6 боја црвенотон кармин, со многу удобно мат чувство и нежно крем текстура глајд модели на нап

DEN 40.56
М. А. В. LIPGLASS Високо Сјајни Молив, 0.17 Унци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

М. А. В. LIPGLASS Високо Сјајни Молив, 0.17 Унци

Бренд Нови во Кутија 0.5 Oz Цевка 100% Автентични.Парите Назад Гаранција За Квалитет.М.А.В.Lipglass во 0.5 мл (Јасно

DEN 635.52
Џерард Козметика Боја на Вашата Насмевка Усна Сјај CANDY APPLE - BUTTERY МАЗНА И ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ не се лепливи,нетранспарентно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џерард Козметика Боја на Вашата Насмевка Усна Сјај CANDY APPLE - BUTTERY МАЗНА И ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ не се лепливи,нетранспарентно

Вашиот СОН СЈАЈ пристигна.Се однесува buttery мазна, крем и пигментирани доволно за да биде изложена на усн�

DEN 526.80