• Неодамнешно
13-14 Инчен Лаптоп Ракав Торба со Количка за Стојат, Мултифункционални Водоотпорен Стојат Торба за Лаптоп, Пренослив Лаптоп Складирање Торба со Организаторите, Изгр?

13-14 Инчен Лаптоп Ракав Торба со Количка за Стојат, Мултифункционални Водоотпорен Стојат Торба за Лаптоп, Пренослив

Buyers rating:
DEN 530.40

Количина на стоки

【3 Во 1 Мулти-Функционален Дизајн】Мулти-purpsoe кеси комбинира Лаптоп Стојат,футрола & врвката за на Одмор.Магнетно наушник на грб може да биде лесно да се преклопени и работи како ергономски лаптоп трибина, спроведување на elevatedangle да се зголеми висина на екран и ублажување на притисокот на зглобовите, го прави вашиот пишување или читање многу поудобно.Тоа, исто така, може да бидат корисни за ладење на лаптопот. 【Високо-Квалитетни】Направени од премиум имитација на кожа, водоотпорен, анти-нула, мека, се чувствуваат супер удобно, без мирис, ултра-тенок дизајн им овозможува на ракав лесно да слајд во еден ранец. 【Лесно да се Носат】Водоотпорен стп кожа mateial обезбедува светлина-тежина, трајни заштита, мека микрофибер баласт на внатрешноста да се задржи вашиот лаптоп во место, совршен за работа и секојдневна употреба. 【Организаторите】Доаѓа со медиум за складирање торба за адаптер и глувчето и два ремени за организирање на неуредна моќ и податочни кабли. 【Апликација】Идеален минималистички дизајн за луѓето секогаш се во движење, вашиот секојдневно се менуваат, кафе жирито, класа, библиотека, патување, одмор, работа од дома или во канцеларија.Карактеристики : Преносни лагер торба, лесни и тенки, практично, не е лесно да се деформира.На количка за три пати во заградата тип внатрешна кеса штити ' рбетот од научна гледна точка, и го олеснува топлина дисипација на лаптоп.Виткање покрие се привлечени од силен магнет, кој не е лесно да се отвори, и тоа не ќе пропадне кога е поставен хоризонтално и вертикално.Удобен налепница дизајн спречува лаптоп од лизгање исклучен и не е лесно да се носат кога ќе излезе.Пенкало ракав дизајн на крајот на внатрешна кеса може да биде вметната во канцеларијата пенкала.Содржи четири-парче сет : полнач торба, ликвидација појас, глувчето торба, и лаптоп лагер торба.Description Color : Како shown Material : имитација на кожа, кадифен, pu Weight : 499g Size : 35x25.2cm/13.78x9.92in Package Including1x две-во-едно компјутер торба и да застане, 1x моќ складирање торба, 2x кабел tie Notes : Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Aquafina Бери Loco Lip Balm - 3 Цевки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aquafina Бери Loco Lip Balm - 3 Цевки

3 компјутер Aquafina lip balm.лекување Терапија за максимална хидратација & сјај.Јојоба Масло и Бадемово Масло.Б

DEN 311.76