• Неодамнешно
220V 60W Мини Oilless Вакуум Пумпа, 600mmHg/-80kpa 15L/мин Вакуум Пумпа за Воздух Лабораторија Инструмент, Автоматска Машина

220V 60W Мини Oilless Вакуум Пумпа, 600mmHg/-80kpa 15L/мин Вакуум Пумпа за Воздух Лабораторија Инструмент, Автоматска

Buyers rating:
DEN 1355.76

Количина на стоки

Оваа Oilless Вакуум Пумпа може да работи без никакви подмачкување масло потребни.Таа има две функции : Вакуум и Воздухот Компресија.Едноставна структура, лесно за ракување и одржување, нема загадување.Солиден изградба, издржливи со долг животен век.Применливи за лабораториски инструмент, медицинска опрема, автоматска машина и на други машини и инструменти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

А1 Cardone 64-1302 Remanufactured Вакуум Пумпа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

А1 Cardone 64-1302 Remanufactured Вакуум Пумпа

Како remanufactured Оригинална Опрема дел, овој модул се гарантира совршено возило се вклопуваат.Сите нови про

DEN 7685.28
NAVAC NP4DLM Cordless Вакуум Пумпа - 4CFM
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAVAC NP4DLM Cordless Вакуум Пумпа - 4CFM

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DEN 16785.84