• Неодамнешно
TARSHYRY Акрилик Глина Ролинг Ролери, се Справи со Акрил Ролери Акрилик Возен Pin Ролинг Игли Rustproof за Уметност Глинени Скулптури Рака Алатка

TARSHYRY Акрилик Глина Ролинг Ролери, се Справи со Акрил Ролери Акрилик Возен Pin Ролинг Игли Rustproof за Уметност

Buyers rating:
DEN 427.20

Количина на стоки

Метална рачка е удобно да се одржи и тоа е здрав. 100% сосема нов и висок квалитет.Се користи за да се прилагоди на големината и дебелината на глина површината.Погоден за уметност глина, печат, втиснување, итн.Направен од висок квалитет на акрилик материјал, издржлив и долг животен век. 1. 100% сосема нов и висок квалитет 2. Направен од висок квалитет на акрилик материјал, издржлив и долг животен век. 3. Метална рачка е удобно да се одржи и тоа е здрав 4. Се користи за да се прилагоди на големината и дебелината на глина површина 5. Погоден за уметност глина, печат, втиснување, итн .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Material:
Acrylic
Color:
Transparent
Size:
Approx. 14 * 11.5cm / 5.5 * 4.5in
  :
Package List:
1 * Rolling Pin :
New-style and old-style are shipped randomly. :

Купувачи како што сакаат

Протеза Кутија, Дизајн Ефикасно Лажни Заб Кутија за Чување на Повеќето Мали Предмети за Патување Друга Употреба(сив)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Протеза Кутија, Дизајн Ефикасно Лажни Заб Кутија за Чување на Повеќето Мали Предмети за Патување Друга Употреба(сив)

Направени од високо‑квалитетни материјали, здрав и цврст, не е лесно да се скрши, лесен за чистење.Обезб

DEN 182.16
Лажни Заб Кутија, Отвори Случајно Протеза Кутија за Патување Друга Употреба за Чување на Повеќето Мали Предмети(сив)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лажни Заб Кутија, Отвори Случајно Протеза Кутија за Патување Друга Употреба за Чување на Повеќето Мали Предмети(сив)

Кутија тело заклучување дизајн ефикасно спречува заградата кутија од се отвори случајно.Малите и светл

DEN 182.16
Лажни Заб Кутија, Мала Светлина Одржување на Високо Ниво Протеза Кутија Лесно Чистење Дизајн Ефикасно за Патување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лажни Заб Кутија, Мала Светлина Одржување на Високо Ниво Протеза Кутија Лесно Чистење Дизајн Ефикасно за Патување

Обезбеди чист простор за складирање за протезите за да помогне во одржување на високо ниво на протеза х�

DEN 182.16
ПРОТЕЗА MNTNCE KT W/BRSH БЕЛИ 1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ПРОТЕЗА MNTNCE KT W/BRSH БЕЛИ 1

Криви линии на случајот обезбеди удобно се вклопуваат во рака.Протеза четка со ергономски дизајнирана �

DEN 207.36