• Неодамнешно
Nannigr Кристал Камен, Светли Бои Корисни за Вашето Здравје Мешани Големини и Форми Moonstone Камен за Вазна Спојници Табела ги расфрла или Базен Декорации

Nannigr Кристал Камен, Светли Бои Корисни за Вашето Здравје Мешани Големини и Форми Moonstone Камен за Вазна

Buyers rating:
DEN 249.36

Количина на стоки

3.добар избор за деца за учење, да ги прошират своите хоризонти и блиски на природата, како и подобрување на знаењата.Многу погодна за децата да знаат минерални. 4.избрани падна камења, кој е на мешани големини и форми, има уникатна неправилен облик и разни светли бои. 5.овие камења да се нетоксични и не ќе плови во течност; голема вазна за филери, табела ги расфрла или базен украси. 2.корисни за вашето здравје.Тие намалување на електромагнетна радијација и demagnetizing до некој степен. 1.тие ќе биде одличен партнер за аквариум, фабрика тенџере, украси за вашиот дом и живот.Ние сакаме да го стави на тело, или стави во близина.Популарни локации вклучуваат џебови, паричници, бироа, ноќни маси, кујната шалтери, па дури и во автомобил.Некои луѓе користат камења многу креативно, со користење на сувенири, слики, свеќи, цвеќиња, вазни, чаши итн.и одржувајте ги во посебни места.Карактеристики : 1.тие ќе биде одличен партнер за аквариум, фабрика тенџере, украси за вашиот дом и живот. 2.корисни за вашето здравје.Тие намалување на електромагнетна радијација и demagnetizing до некој степен. 3.добар избор за деца за учење, да ги прошират своите хоризонти и блиски на природата, како и подобрување на знаењата.Многу погодна за децата да знаат минерални. 4.избрани падна камења, кој е на мешани големини и форми, има уникатна неправилен облик и разни светли бои. 5.овие камења да се нетоксични и не ќе плови во течност; голема вазна за филери, табела ги расфрла или базен украси.Спецификација : Материјал : Природни кварцен кристал точка Факултативна боја : Зелена Нето содржина : 25g Околу големина : 5-7cm/1.96*2.75 инчи Пакет листа : 1 * fluorite кристал кварцен камен Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

  :
Material:
Natural quartz crystal point
Optional color:
Green
Net content:
25g
Approx size:
5-7cm/1.96*2.75inch
Package list:
1 * fluorite crystal quartz stone :
  :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Креативните-Идеја Пиратски Накит Камења Акрилик Дијаманти Избрани Бои Комплет Маси Украси Вазна Спојници Свадба,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Креативните-Идеја Пиратски Накит Камења Акрилик Дијаманти Избрани Бои Комплет Маси Украси Вазна Спојници Свадба,

Пакет : Вклучува 500g избрани акрилик дијаманти, тие се за 200pcs во вкупно.Секоја големина : За 25x18mm / 1x0.7inch; Бо

DEN 1874.40
Јасно Голем Овален Камчиња Мешани Транспарентен и Обоени Камења Аквариум Мермерните Табела Растера Камења Декоративни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јасно Голем Овален Камчиња Мешани Транспарентен и Обоени Камења Аквариум Мермерните Табела Растера Камења Декоративни

29 Големи Декоративна Пластика Камчиња Камења направени од Високо Квалитетни Пластични.Во убава Трансп

DEN 287.76