• Неодамнешно
Веѓата Печат Матрицата Комплет Веѓата Печат И Обликувањето На Полнење Со 6 Поставува Обновливи Веѓа Матрицата (Сиво Црна)

Веѓата Печат Матрицата Комплет Веѓата Печат И Обликувањето На Полнење Со 6 Поставува Обновливи Веѓа Матрицата

Buyers rating:
DEN 311.52

Количина на стоки

[Лесен И Удобен] : На Веѓата Печат Спасува Шминка Време, И Тоа Трае Само Неколку Секунди за Да се Подготви за Природни И Совршен Веѓа Шминка, Па Дури и Почетниците Може да Го Користите Лесно да се Избере Од 10 Обновливи Стил Веѓа Матрицата За да Изгледа Дека Е во Право За Вас!И Совршен Вашиот Изглед Со Нашите 2 Веѓа Пенкало Четки За Чистење, Беспрекорна Заврши. [Веѓата Печат Водоотпорен] : Нема Дупка Со, Водоотпорен Формула : Нашата Веѓата Печат Во Прав Е Специјално Формулиран За Да Биде Водоотпорен И Sweatproof.Не Smudging, Не Исчезнува, Едноставно Совршен Веѓите На Целиот Ден, Долго.Кога Сте Подготвени Да ја Преземат Ги Исклучување, Едноставно Ги Чисти Со Вашиот Омилен Make-Up Remover.Лесно!. [Повеќе Избори] : Десет Различни Веѓа Stencils За Вас За Да Изберете Од, Веѓата Печат Светло Кафеава, Веѓата Печат Природни Кафеава И Веѓата Печат Темно Кафеава Боја, Со Различни Стилови За Да Се Создаде Око-Фаќање На Изглед За Вас,Ја Нагласи Својата Природна Убавина Со Нашите Веѓата Матрицата И Печат Кој Е Специјално Дизајниран За Цврст Стисок И Нежни Апликација Со Својата Мека Печурки Главата Дизајн. [Мулти-Цел] : Овој Сестран Веѓата Печат И Обликувањето На Комплет, Исто Така Може Да Се Користи Како Сенката За Очи, Како На Косата Веѓата Печат Да Се Маскираат Оддалечуваат Hairlines, И Да Го Покрие Сива Корени.Носат За Забави, Свадби И Секогаш Кога Ќе Сакате Да Се Погледне Прекрасен.И Можете Да Им Даде На Веѓата Печат Матрицата Комплет Како Подарок На Вашето Семејство, Пријатели И Пријателки. [Преносни И Прифатлива] : Веѓата Печат Комплет Лесно Да Се Носат, Совршен За Патување И Има Се Што Ви Треба Да Се Задржи Вашата Веѓите Гледа Згодна Каде И Да Сте!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат