• Неодамнешно
Американскиот Индустриски/ 1, 1 Ply Бескрајни Полиестер Веб Прашка / En1-901Px3/ 3 Ft. Долго / 3,200 Lbs. Вертикална

Американскиот Индустриски/ 1, 1 Ply Бескрајни Полиестер Веб Прашка / En1-901Px3/ 3 Ft. Долго / 3,200 Lbs. Вертикална

Buyers rating:
DEN 1804.80

Количина на стоки

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД / 100% ПОЛИЕСТЕР / 1 PLY. 3,200 LBS.ВЕРТИКАЛНА РЕЈТИНГ КАПАЦИТЕТ. 2,560 LBS.ЃЕРДАН РЕЈТИНГ КАПАЦИТЕТ. 6,400 LBS.ВЕРТИКАЛНА КОШНИЦА РЕЈТИНГ КАПАЦИТЕТ. 1 ИНЧЕН ШИРОК ОД 3 МЕТРИ ДОЛГА / БЕСКРАЈНИ РАМЕН ВЕБ ПРАШКА.АМЕРИКАНСКИОТ ИНДУСТРИСКИ / 1", 1 Ply Бескрајни Полиестер Веб Прашка / EN1-901 PX3/ 3 FT.ДОЛГО / 3,200 LBS.ВЕРТИКАЛНА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / 2,560 LBS.ЃЕРДАН ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / 6,400 LBS.ВЕРТИКАЛНА КОШНИЦА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ / ПРЕМИУМ ТАГИРАЊЕ СИСТЕМ/ ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ПОЛИМЕР ПРОЗОРЕЦ ДИЗАЈНИРАН ДА OUTLAST КОНКУРЕНЦИЈАТА, ЛАСЕРСКИ ПЕЧАТЕНИ ЗА МАКСИМАЛНА ЧИТЛИВОСТ,КОНТИНУИРАНО ПОРАБИ ЗА МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ, УВ ОТПОРНИ/ ГОРДО НАПРАВЕНИ ВО U. S. A.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Stren-Flex Синтетички Прашка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Stren-Flex Синтетички Прашка

Висок Квалитет Најлон Websling.Сите намена, ниска профил прашка.Вертикалните, ѓердан или кошница конфигура

DEN 377.76