• Неодамнешно
Walco Нерѓосувачки Кралската Бристол Солидна Вечера Нож

Walco Нерѓосувачки Кралската Бристол Солидна Вечера Нож

Buyers rating:
DEN 905.28

Количина на стоки

18-0 Нерѓосувачки челик.Средна тежина.Класичен симетрични дизајн.Огледало финиш.Машина заврши.Машина заврши за полиран, мазна површина.Одличен квалитет со lustrous огледало финиш.Удобно се справи со симетрични риџ одредување на средината.Случај 1 десетина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат