• Неодамнешно
Квинс од страна на Анри Bros & Co Sterling Silver Постави Вечера Ножеви и Предници 24 парчиња

Квинс од страна на Анри Bros & Co Sterling Silver Постави Вечера Ножеви и Предници 24 парчиња

Buyers rating:
DEN 350.88

Количина на стоки

Возраст : 1900-1940. Модел : Квинс.Квинс од страна на Анри Bros Ко. (Франција) sterling silver сет, 24 парчиња.Овој сет содржи : 12 Вечера Ножеви, шупливи се справи со челични ножеви, 10; (еден е малку поинаква)12 Вечера Предници, големи и тешки, 8 1/8; Вклучува БОНУС сосема нов flatware складирање градите.Многу добра состојба, со круна крстот сртот лопез и од неодамна.Ова подесување ќе биде лесно професионално полиран во пред испораката.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат