• Неодамнешно
YDHWY 1Pc Лажни Венец Сцена Украс Нова Година Стил Гарланд Сцена Украсување

YDHWY 1Pc Лажни Венец Сцена Украс Нова Година Стил Гарланд Сцена Украсување

Buyers rating:
DEN 6128.64

Количина на стоки

На украсување е направен од добар квалитетен материјал, кој е отпорност на абење и практични за долго време се користи.Карактеристики на реални цвет изглед, кој е полн со топла и пријатна атмосфера.Погоден за домашна декорација, сцена на изгледот, банкет декорација, празник декорација, внатрешна и надворешна декорација, итн.Нашите приврзоци се направени од издржлив материјал, со реални изглед и долг животен век.Нашите производи може да се користи насекаде по волја.Дали затворен или отворен, можете да го користите за да ги красат.Оваа симулација венец декорација може да ги красат вашата активност место outstandingly и направи да се почувствувате радоста на еден важен момент.Исклучителна гарланд има нервози со чистење или одржување се потребни.Оваа lifelike венец украс е-мора да има врата оркестарот во некои фестивали.Боја : Црвена.Материјал : пластика.Големина : 36.00 X35.00 X6.00cm/14.15 X13.76 X2.36inch.Карактеристики:На украсување е направен од добар квалитетен материјал, кој е отпорност на абење и практични за долго време се користи.Карактеристики на реални цвет изглед, кој е полн со топла и пријатна атмосфера.Погоден за домашна декорација, сцена на изгледот, банкет декорација, празник декорација, внатрешна и надворешна декорација, итн.Нашите приврзоци се направени од издржлив материјал, со реални изглед и долг животен век.Нашите производи може да се користи насекаде по волја.Дали затворен или отворен, можете да го користите за да ги красат.1 x венец pendant Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 239.76
Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 215.76
Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација

Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба во САД, Холандија.Ќе

DEN 2251.20