• Неодамнешно
24 Црвено Злато Топка Украс Борови Шишарки Лак Вештачки Божиќ Венец - cc

24 Црвено Злато Топка Украс Борови Шишарки Лак Вештачки Божиќ Венец - cc

Buyers rating:
DEN 1075.20

Количина на стоки

Темно.Мешавина на долга игла, борови и традиционалните две-тон ПВЦ борови гранки.Избрани големина црвен лак и украси.Акцентирани со златни лисја и борови шишарки.Нема собрание потребно – венец доаѓа во 1 парче.Вклучува тешки прстен метална рамка поддршка за бесење.Се препорачува за внатрешна декоративни употреба.Димензии : 4" висок x 24" дијаметар (мерено од најоддалечените совет/edge да најоддалечените совет/edge низ венец).Материјал(s) : ПВЦ/метал.Answer : ___________________________ Note : Гранки се компресирани за испорака, и треба да биде fluffed надвор по пристигнувањето да изгледа како на слика.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 239.76
Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација

Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба во САД, Холандија.Ќе

DEN 2251.20
Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот

【Запалени Срце Облик Црвено Бери Венец】 16 Инчен Денот на Вљубените венец е преосветлена со 20 црвени Led

DEN 1219.20
Добредојдовте Знак Здраво Падне Венец Знак за Пред Врата Оркестарот,Падот Венец Знак со Сончоглед за Дома Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Добредојдовте Знак Здраво Падне Венец Знак за Пред Врата Оркестарот,Падот Венец Знак со Сончоглед за Дома Farmhouse

Дизајниран за Падот Оркестарот : Ова здраво падне знак е совршена декорација да се каже здраво да падне

DEN 342.00 479.76