• Неодамнешно
ПЕСОК РУДНИКОТ Дрвени Дома Знаци, Farmhouse Дома Декор Ѕид, Селски Дом Писма Оркестарот со Запалени Вештачки Еукалиптус Венец, Ѕид Декоративни Виси Знак за Спалната соб

ПЕСОК РУДНИКОТ Дрвени Дома Знаци, Farmhouse Дома Декор Ѕид, Селски Дом Писма Оркестарот со Запалени Вештачки

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Она што Ќе Добиете за - ќе добиете 3 парчиња на селски дом писмо ("H", "M", "E") и 1 парче на вештачки boxwood венец за "О", кои заедно ја формираат зборови "дома" да го украсите вашиот дом, сите букви висина 9.8 инчи, дебелина 0.8 инч.Ширина : Буквата "H" 9.3 инчен, Буквата "М" 10.4 инчен, Буквата "Е" 8.3 инч.Надворешниот дијаметар на венец е за 11.8 инч.Сигурен Квалитет - дрвени дома знак за ѕидни украси се направени од високо-квалитет дрво, мазен и здрав, вештачки boxwood остава венец е направен од високо-квалитетни пластични, не-токсични, изгледа природно и никогаш не венеат и да падне.Уникатен Дизајн - Овие farmhouse дома декор ѕид знаци дојде подготвен да се откажам со 2 закачалки на врвот.Зелената вештачки венец е украсен со 20 топла светлина предводена string светла (Потреба 3 АА батерии, не се вклучени), ќе се создаде пријатна и удобна атмосфера во вашиот дом.Широк Апликации - Ова дрвени ѕидни украси знак е погодна за домашни внатрешна и надворешна декорација, одличен декор за на ѕид на entryway, дневна соба, трпезарија, den, канцеларија, камин, кујна и секогаш кога мислите дека тоа се вклопува.Тоа ќе биде голем фокусна парче да се направи вашиот дом се чувствува љубовта.Одличен Подарок Идеја - Ова дома ѕид оркестарот знаци со рустик farmhouse стил, одлична за farmhouse дома декорација, едноставен и елегантен дизајн го прави на декоративни дрвени дома знак, може да натпревар со повеќето домашни стилови, е совршен свадба, куќа затоплување, годишнина, роденден подарок за вашето семејство, пријатели, нов сосед!.Дрвени Дома Знаци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Вештачки Венец за Пред Врата Симулација Гарланд Прстен Свадба Украси Отворено Дома Декор Останат Свежи Години
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вештачки Венец за Пред Врата Симулација Гарланд Прстен Свадба Украси Отворено Дома Декор Останат Свежи Години

❀ Безбедно, мирисибесплатно, таписерии и издржливи ❀Романтична розова, рустик и farmhousestyle, embellishing вашиот

DEN 639.60
Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 215.76
Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот

【Запалени Срце Облик Црвено Бери Венец】 16 Инчен Денот на Вљубените венец е преосветлена со 20 црвени Led

DEN 1219.20