• Неодамнешно
Fenteer Вештачки Симулација Пред Lintel Вратата Венец Цвеќе Гарланд за Домашна Градина Декорација Свадба Аранжман

Fenteer Вештачки Симулација Пред Lintel Вратата Венец Цвеќе Гарланд за Домашна Градина Декорација Свадба Аранжман

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Материјал : крпа.Цвет внатрешен дијаметар : 15cm/5.90 инч.Уникатен и несекојдневен дизајн со срце облик.Убави,романтични и класичната вештачки симулација слама цвет венец.Совршен декор за божиќ,денот на благодарноста,свадба, дома виси ,роденден украси и сл.Опис : - Убави,романтични и класичната вештачки симулација слама цвет венец - Уникатен и несекојдневен дизајн со срце облик - Совршен декор за божиќ,денот на благодарноста,свадба, дома виси ,роденден украси и слично - Материјал : крпа - Цвет внатрешен дијаметар : 15cm/5.90 инчен - Цвет дијаметар : 30cm/11.81 inch Package Вклучува : 1 Парче Слама Цвет Wreath Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец monitor2. Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 215.76
Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Yojack Божиќ Венец 40cm Црвено Божиќ Венец со LED Светла Светиот Исус Божиќ Венец Вратата и Прозорецот Ѕид Декорација

Нашата компанија има професионален тим за продажба, и да учествува во многу изложба во САД, Холандија.Ќе

DEN 2251.20
Вештачки Венец за Пред Врата Симулација Гарланд Прстен Свадба Украси Отворено Дома Декор Останат Свежи Години
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Вештачки Венец за Пред Врата Симулација Гарланд Прстен Свадба Украси Отворено Дома Декор Останат Свежи Години

❀ Безбедно, мирисибесплатно, таписерии и издржливи ❀Романтична розова, рустик и farmhousestyle, embellishing вашиот

DEN 639.60
CFSNCM Снегулка Борови Иглички Вештачки Растенија Божиќ Декоративни Цвет Венец DIY Подароци Свадба Свадба Додатоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CFSNCM Снегулка Борови Иглички Вештачки Растенија Божиќ Декоративни Цвет Венец DIY Подароци Свадба Свадба Додатоци

ДЕКОРАТИВЕН ВЕНЕЦ : вештачки Божиќ венци е украсен со виталност.Есен вратата венци може да се користи за

DEN 8283.36
Добредојдовте Знак Здраво Падне Венец Знак за Пред Врата Оркестарот,Падот Венец Знак со Сончоглед за Дома Farmhouse
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Добредојдовте Знак Здраво Падне Венец Знак за Пред Врата Оркестарот,Падот Венец Знак со Сончоглед за Дома Farmhouse

Дизајниран за Падот Оркестарот : Ова здраво падне знак е совршена декорација да се каже здраво да падне

DEN 342.00 479.76
Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена Вештачки Божиќ Венец, Зелена, Наежвам Бери Бор, Бел Светла, Украсени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Национален Дрвото Компанија Пред Осветлена Вештачки Божиќ Венец, Зелена, Наежвам Бери Бор, Бел Светла, Украсени

Дизајниран со Бери Наежвам Борови гранка база, ова пред осветлена вештачки Божиќ венец е 24 инчи широка и

DEN 1295.76