• Неодамнешно
shamjina Љубов Срцето Ратан DIY Занает Проекти Twig Срцето Плетен Венец Рамка Гарланд Ратан Прозорец Вратата Оркестарот Свадба Ратан Украси - Бела

shamjina Љубов Срцето Ратан DIY Занает Проекти Twig Срцето Плетен Венец Рамка Гарланд Ратан Прозорец Вратата

Buyers rating:
DEN 415.92

Количина на стоки

Тоа може да биде одличен подарок за семејството, пријатели и колеги.Faux pompass трева венец направен од високо-квалитет полиестер.Ја одржува својата бои и lifelike изглед без одржување.Овој венец е совршена декорација за пред врата, прозорец, mantel, партија, мантија и влез на начин и сл.Овој венец е совршен за Денот на Вљубените, Божиќ, коктел забава, фото реквизити, отворено украси и повеќе.Нејзините дизајниран во љубовта срце облик, и венец изгледа повеќе енергична и lifelike.Овој венец ќе ви донесе пријатен и романтична атмосфера.Опис : - Faux pompass трева венец направен од високо-квалитет полиестер.Ја одржува својата бои и lifelike изглед без одржување. - Неговата дизајниран во љубовта срце облик, и венец изгледа повеќе енергична и lifelike.Овој венец ќе ви донесе пријатен и романтична атмосфера. - Овој венец е совршена декорација за пред врата, прозорец, mantel, партија, мантија и влез на начин и сл. - Овој венец е совршен за Денот на Вљубените, Божиќ, коктел забава, фото реквизити, отворено украси и повеќе. - Тоа може да биде одличен подарок за семејството, пријатели и колеги.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Size : 40x40cm/15.75x15.75inch Package Вклучува : 1 Парче Вештачка Трева Wreath Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

- Material:
Polyester
- Size:
40x40cm/15.75x15.75inch
Package Includes:
1 Piece Artificial Grass Wreath :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Купувачи како што сакаат

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Секој Ден Дава Свои Подароци Дрво Тркалезна Плоча Печатени Дрвени Плочи Дома Тремот Знак со Венец Солидна Убава

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 239.76
Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Срцето Венец рачно изработени Црвено Бери Срце Облик Венец со LED Светло Селски Twig за Врата Декоративни Класичниот

【Запалени Срце Облик Црвено Бери Венец】 16 Инчен Денот на Вљубените венец е преосветлена со 20 црвени Led

DEN 1219.20
CFSNCM Снегулка Борови Иглички Вештачки Растенија Божиќ Декоративни Цвет Венец DIY Подароци Свадба Свадба Додатоци
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CFSNCM Снегулка Борови Иглички Вештачки Растенија Божиќ Декоративни Цвет Венец DIY Подароци Свадба Свадба Додатоци

ДЕКОРАТИВЕН ВЕНЕЦ : вештачки Божиќ венци е украсен со виталност.Есен вратата венци може да се користи за

DEN 8283.36
Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Причина за Слабата крупните Обичај Дрво Знаци Дрвени Меморија Плочи Дрвени Дома Писма со Венец Солидна Класична

Совршен материјал.На дрвени знак има прекрасен изглед и не е лесно да бидат оштетени.Дрво е светлина и с

DEN 215.76