• Неодамнешно
XYAM Рефлективен Слој Chihuahua Облека Куче Подигнат Поводник Милениче Материјали Кутре Вест Куче Води(S,Сина)

XYAM Рефлективен Слој Chihuahua Облека Куче Подигнат Поводник Милениче Материјали Кутре Вест Куче Води(S,Сина)

Buyers rating:
DEN 305.76

Количина на стоки

Материјал : Имитација зајакот крзно+полиестер.Боја : сина, бела, розова, сива.Карактеристики : дебелина кадифен, топлина, светлина и мека.Количина : 1pc.Пакет се Вклучени : 1pc * куче подигнат со поводник.Пакет се Вклучени : 1pc * куче подигнат со leash Features : дебела кадифен, топлина, светлина и soft Quantity : 1pc Material : Имитација зајакот крзно+polyester Color : сина, бела, розова, gray Features : 1.360 опкружувачки едно парче милениче на градите и грбот, подобро завиткување, повеќе топлина, и во исто време да се ослободат од стресот и да се земе во предвид се вклопуваат и поддршка сила, рамномерно поделба под притисок, и носат повеќе удобно.2. На светлосен дизајн може ефикасно да се избегне сообраќајни несреќи поради светлина проблеми во текот на ноќта, и може да им помогне на сопственикот да се најде локација на домашно милениче бебе побрзо.3. Имитација зајакот коса најлон влакна усвојува технологии како што се промена на влакна крст-пресек форма, завршувајќи агент третман, и не-crimping да се зголеми разликата на влакна коефициент на триење, значи дека производот е мазна чувство и анти-pilling перформанси, и ја подобрува bulkiness и пропустливост на воздух.4. Градите на рака на производот е опремен со 150cm долго влечење јаже, што е погодно за излегување и да се допираат.5. Јапонски тока, прилагодлива големина, воопшто не грижете се за домашни миленици растат и не може да се користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Крајната Насока Куче Вест, Пешачење Пакет и Водење Вест за Кучиња со Носи Пошта и Вклучени Лекување на Сад одговара
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Крајната Насока Куче Вест, Пешачење Пакет и Водење Вест за Кучиња со Носи Пошта и Вклучени Лекување на Сад одговара

Две големи главниот џебовите на двете страни дека се прошири од 7.2 L да 8.6 Л Страна скривам џебови за лесе

DEN 1366.80