• Неодамнешно
6000 Метри T24 Полиестер Тема Конуси Pantone Бои Нето Тежина 120 Грама (Теал - 209)

6000 Метри T24 Полиестер Тема Конуси Pantone Бои Нето Тежина 120 Грама (Теал - 209)

Buyers rating:
DEN 672.00

Количина на стоки

T24 Полиестер Тема.Оваа тема може да се користи и за двата рака & машини за шиење.Темата е само два месеци стари и се чуваат на суво кул место.Полиестер Тема T24 6000 Метри по тркалаат Материјал : 100% Полиестер Големина : 6000 Yds.T24 Количина : 1 компјутер. 1. Нов и висок квалитет 2. На конец за шиење е идеална мулти-цел тема 3. Тоа дава многу меки се чувствуваат 4. Извонредна затегнувачка цврстина и боја-постојаност 5. Идеален за конвенционалните и индустриска машина крои 6. Оваа корисна тема може да се користи и за двата рака & машини за шиење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Hemingworth 700m Метален Тема Темно Злато 9011
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Hemingworth 700m Метален Тема Темно Злато 9011

Заштитна капа вклучени.Ја спречува tangles.Штити тема.Hemingworth везови темата е жив и сјајни како и силен и colorfa

DEN 204.00