• Неодамнешно
Гениј Алатки 1/2 д-Р Т-60 Ѕвезда Малку Штекер 230mmL - 442+6860

Гениј Алатки 1/2 д-Р Т-60 Ѕвезда Малку Штекер 230mmL - 442+6860

Buyers rating:
DEN 541.44

Количина на стоки

МАЛКУ SOCKET - 1/2" д-Р Т-60 Ѕвезда Малку Штекер 230mm L.СПЕЦИФИКАЦИЈА - вкупна должина на 230mm (или 9.06 Инчи).ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Изработени од High Speed Челик за голема сила и издржливост додека има анти-корозивни својства.АЛАТКА ОРГАНИЗАЦИЈА Големини се печат за постојан и лесно идентификување на големината.СИГУРНИ И ЕФЕКТИВНИ - Нашата Малку Приклучоци се безбедно прилог, меѓусебно, и се направени за да се справи со ригорозни потребите на професионални техничари.Гениј Алатки 1/2" д-Р Т-60 Ѕвезда Малку Штекер 230mm L - 442+6860.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Klutch Влијание Socket - 11/16in, 3/8in.-Диск
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Klutch Влијание Socket - 11/16in, 3/8in.-Диск

Хром молибден челик чашката е силен и издржлив 6pt.приклучок за тешкидолжност влијание апликации.Целосн

DEN 191.76