• Неодамнешно
Othmro Стегање се Справи со Завртка Копчиња се Справи со Ѕвезда Knob M6x32mm Женски Навој 4pcs

Othmro Стегање се Справи со Завртка Копчиња се Справи со Ѕвезда Knob M6x32mm Женски Навој 4pcs

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

【Трајни】-ѕвезда заклучување орев knob е направен од bakelite, со моделирана месинг инсерти кои ќе не кора off. 【Карактеристики на производот】-дршката орев е направен од бакар, која има силна анти- ' рѓа способност, силна структура и не е лесно да се деформира.Површина е мазна и може да обезбеди удобен зафат. 【Вртење Удобност】-На ергономски дизајн на внатрешно навој орев knob поставите овозможува лесно прилагодување и затегнување со максимална контрола и агилност, без употреба на дополнителни алатки. 【Функција】-дршката ѕвезда knob е универзална и може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема. 【Широка Примена】-Стегање се справи со завртка knob се користи за да го замени вашиот оштетен knob.Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, добра завршна површина, и удобно да се одржи.Тоа е широко се користат во механичка опрема, инструменти и метри.Othmro Женски Иконата Ѕвезда Во Облик На Главата Стегање Ореви Knob Опис : 1. Појавата на петокрака ѕвезда главата е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување. 2. Шприц, навој влошки се направени од метал, трајни и долг животен век. 3. Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, мазни линии, лесно да се ротира помеѓу прст костец. 4. Широко се користи во мебел, рек поддржува, механичка опрема, инструменти, инструменти, прехранбената и фармацевтската индустрија опрема. 5. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро.Спецификација : се Справи со Кол:32-милиметри Тема Модел : M6 Орев Материјал : Месинг/Железо (случаен) Рачка Материјал : Bakelite Боја : Црна Пакет Содржина : 4pcs x Женски Иконата Ѕвезда во Облик на Главата Стегање Ореви Knob Забелешка : 1.Ве молиме проверете ја големината внимателно кога нарачување ова стегање knob. 2.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕвезда Зафат Knob, 3/8-16, Ext, 1.57, 3.15, L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвезда Зафат Knob, 3/8-16, Ext, 1.57, 3.15, L

Цена За : Секој Крај : Мат Црна Точка : Star Зафат Knob Knob Тип : Star Зафат Тема Големина : 3 / 816 Материјал : Термопл

DEN 129.84
Ѕвезда Зафат Knob, М5, Ext, 0.78, 1.42, 0.98, L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвезда Зафат Knob, М5, Ext, 0.78, 1.42, 0.98, L

Цена За : Секоја Вклучува : Дијаметар : 0.98" Стандарди : Крај : Мат Црна Вклопува Рака На Воланот Кол...

DEN 1879.20