• Неодамнешно
Othmro 6Pcs Црна 10мм(M10) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки

Othmro 6Pcs Црна 10мм(M10) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

[Трајни]-ѕвезда заклучување орев род knob е направен од bakelite, и завртка површината е поцинкуван и поцинкуван да се подобри носат/отпорност на корозија. [Карактеристики на производот]-дршката орев род има цврста структура и не е лесно да се деформирани.Површина е мазна и може да обезбеди удобен зафат. [Ротациона Удобност]-На ергономски дизајн на внатрешен навој орев род knob група лесно може да се прилагоди и на заострените за максимална контрола и флексибилност, без употреба на други алатки. [Функција]-дршката ѕвезда knob рачката може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема. [Широк Опсег на Примена]-рака-заострените орев род е погодна за тела, тела, пердув штици, видов огради произведени во работилницата; многу погодна за пили, вежба притиска, стругови и жици тела.Неопходно е да се користат со Т-железнички собранија.Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола.Ѕвезда knob стегање прст затегнување завртка Опис : 1. Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување. 2. Шприц, навој влошки се направени од метал, трајни и долг животен век. 3. Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, мазни линии, лесно да се ротира помеѓу прст костец. 4. Широко се користи во мебел, полица загради, механичка опрема, инструменти, храна и лекарства индустрија опрема. 5. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро.Технички параметри : Бренд : Othmro име на Производ : star knob стегање рака затегнување завртка глава дијаметар е approximately40 mm/1.56" Внатрешен навој дијаметар : M10 Завртка должина : 30мм/1.17" Материјал : пластични, метални Главната боја : црна Пакет содржина : 6 x Стегање прст затегнување завртки Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат