• Неодамнешно
Ѕвезда Зафат Knob, М5, Ext, 0.78, 1.42, 0.98, L

Ѕвезда Зафат Knob, М5, Ext, 0.78, 1.42, 0.98, L

Buyers rating:
DEN 1879.20

Количина на стоки

Цена За : Секоја Вклучува : - Дијаметар : 0.98" Стандарди : - Крај : Мат Црна Вклопува Рака На Воланот Кол. (Во.) : Допрете Type (In.) : - Нишка Големина : M5 Knob Тип : Star Зафат Материјал : Термопластични Објект : Star Зафат Knob Завртка Должина : 0.78" вкупна Должина : 1.42" Тип : Надворешен Навој Стил : L Земја на Потекло (предмет на промена) : Германија. 'Star Зафат Knob, Надворешен Навој, Завртка Должина 0.78 Во Вкупна Должина 1.42, Нишка Големина М5 Во, Кол 0.98 Во, Knob Тип Ѕвезда Зафат, L Стил, Термопластични, Мат Црни '.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕвезда Зафат Knob, 3/8-16, Ext, 1.57, 3.15, L
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕвезда Зафат Knob, 3/8-16, Ext, 1.57, 3.15, L

Цена За : Секој Крај : Мат Црна Точка : Star Зафат Knob Knob Тип : Star Зафат Тема Големина : 3 / 816 Материјал : Термопл

DEN 129.84