• Неодамнешно
Yes4All Ab Вежба Мат со Tailbone Заштита на Подлога, Стомачни Оптоварување

Yes4All Ab Вежба Мат со Tailbone Заштита на Подлога, Стомачни Оптоварување

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

28. 5-ИНЧЕН ДОЛЖИНА х 12-ИНЧЕН ШИРИНА x 2.75-ИНЧЕН ВИСИНА : Една големина која е идеална за сите Стомачни Мат со бонус против пролизгување tailbone поддржува вашиот долниот дел на грбот додека работат вашите стомачни; пренослив дизајн што може да биде укината за складирање погодност.РАБОТАТ НАДВОР ЦЕЛИОТ CORE прилог пена подлога штити вашиот tailbone од абразија и го спречува абдоминална мат од лизгање далеку текот седат прозорци.ПРЕНОСНИ & РАСКЛОПНА : Yes4 All Ab Мат со tailbone е лесен и лесно да се носат, па може да се земе тоа насекаде со рамна земја како дома, во салата, гаража или канцеларија за да работат надвор и да ја добиете вашата форма назад во рекордно време.ОНА ШТО ГО ПРАВИ YES4 ALL АБДОМИНАЛНА МАТ КРАЈНИОТ ИЗБОР?ВИСОКА ГУСТИНА МАТЕРИЈАЛ : Изградени на високо-квалитетна мека пена со ПВЦ маска, Yes4 All Абдоминална Мат карактеристики средна цврстина за да се приспособат на повеќето корисници и не ги израмните, солза и се изгуби форма по повторна употреба.ЕРГОНОМСКИ CONTOURED ЛАК : вежба мат доаѓа со 30-степен лак да го следи обликот на твојот грб, кој е совршен за поддршка на вашиот ' рбет и долниот дел на грбот, а тоа ригорозни ab вежби.ЕКСТРА TAILBONE ПРИЛОГ : Нема повеќе прекин со најновиот модел на пазарот!Во прилог tailbone подлога ви помага да се избегнат chafing и горат за висок претставник седат до вежбање и го спречува мат од лизгање далеку за време на вежбање.ПРЕНОСНИ И СВИТЛИВА ДИЗАЈН : Yes4 All Абдоминална Мат е вкупниот фитнес решение што се нуди се повеќе и трошоци малку.Својот лесен, преносни функции донесе погодност за вашиот дневен тренинг рутина.2-ВО-1 КОМБО ДОСТАПНИ : Настрана од се продаваат поединечно, на Ab Мат исто така е достапен во комбинации со Yes4 All Двојна Ab Воланот на 3 различни бои (Сина, Црвена, Црна) за дополнителни спектар, флексибилност, како и зголемување на ефикасноста за време на вашиот тренинг СО НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ, МОЖНОСТИТЕ СЕ ENDLESSEnable да се зајакне двете помали и поголеми мускули alike Help ќе работат на вашиот целосен опсег на движење, зголемување на flexibility Target горните и долните стомачни мускули, вертикален и пониски back Prevent болки во грбот и намалување на повреди risks Ideal за седат прозорци, истегнување, крстот притисна, нога лифтови, пета touches Increase различни и обука ефикасност со комбинации на Ab Мат и Тркалото ГАРАНЦИЈА 1 година гаранција и 30-ден се врати (контактирајте со продавачот за повеќе детали).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јога Мат, Топла Фудбалска Топка Пожари Пламен Спорт, Реверзибилна Екстра Дебели Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Мат, Топла Фудбалска Топка Пожари Пламен Спорт, Реверзибилна Екстра Дебели Вежба & Фитнес Мат за Сите Видови

71" долго 24" широк обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини.На 6mm дебели премиум мат удобно п

DEN 1175.76