• Неодамнешно
BM NP-FV50, FV70, FV100 Батерија Полнач за Sony FDR-AX700, PXW-Z90V, HXR-NX80, HDR-CX675B, CX560, CX900, PJ540, PJ670B, PJ810, FDR-AX33, AX53, AX100, NEX-VG10, VG20, VG30, VG900 (П.Н.Е.-TRV Замена)

BM NP-FV50, FV70, FV100 Батерија Полнач за Sony FDR-AX700, PXW-Z90V, HXR-NX80, HDR-CX675B, CX560, CX900, PJ540,

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

П.Н.Е.-TRV Заменетата Батерија Полнач за NP-FV50, NP-FV70, NP-FV100 Батерии.Висок квалитет на полначот на батеријата е корисна придружник за дигитално снимање.Полначот е дизајниран со склоплива A/C plug дека обвиненијата вашата камера / видео камера батеријата насекаде во светот.Брзо полнење со напредни постојан струја контрола го спречува батеријата од преполнувањето, краток спој, и електронски шок.Smart LED индикаторот покажува статусот на полнење.Спецификации : A/C напојување влезен напон : AC100 V~240 V; Излезен напон : DC 8.4 v 600m A; Димензија : 3.25 x 1.5 x 1.75 инч.Вклучува Автомобил Адаптер за да се овозможи полнење за време на патувањето - Бонус Европската Приклучок Адаптер Вклучен.DCR-SR68, DCR-SR88, DCR-SX15, DCR-SX21, DCR-SX44, DCR-SX45, DCR-SX63, DCR-SX65, DCR-SX83, DCR-SX85. FDR-AX33, FDR-AX53, FDR-AX100, FDR-AX700. HDR-CX105, HDR-CX110, HDR-CX115, HDR-CX130, HDR-CX150, HDR-CX155, HDR-CX160, HDR-CX190. HDR-CX200, HDR-CX210, HDR-CX220, HDR-CX230, HDR-CX260 V, HDR-CX290. HDR-CX300, HDR-CX305, HDR-CX330, HDR-CX350 V, HDR-CX360, HDR-CX455/Б, HDR-CX380, HDR-CX430 V.HDR-CX520 V, HDR-CX550 V, HDR-CX560, HDR-CX580 V, HDR-CX675/Б, HDR-CX700, HDR-CX760 V, HDR-CX900. HDR-PJ10, HDR-PJ30, HDR-PJ50, HDR-PJ200, HDR-PJ230, HDR-PJ260 V, HDR-PJ380, HDR-PJ340, HDR-PJ430 V.HDR-PJ540, HDR-PJ580 V, HDR-PJ650 V, HDR-PJ670/Б, HDR-PJ710 V, HDR-PJ760 V, HDR-PV790 V, HDR-PJ810. HDR-XR150, HDR-XR155, HDR-XR160, HDR-XR260 V, HDR-XR350 V, HDR-XR550 V.HDR-TD20 V, HDR-TD30 V, HXR-MC50 U, HXR-NX80, NEXVG10, NEXVG20, NEXVG30, PXW-Z90 V.Донесе на вашето видео камера назад во живот со нова батерија полнач.Бидете сигурни дека никогаш не пропуштајте уште еднаш во-а-живот момент со еден нов NP-FV70 батерија полнач специјално дизајниран за вашиот Sony видео камера камери и видео камери.Нашите полначи информации за батеријата се конструирани да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации и функција најновите батеријата технологија, вклучувајќи напредни circuitry, напонот пропис, и термички спој заштита.Батерија полнач е компатибилна со следниве camcorders : .DCR-SR68, DCR-SR88, DCR-SX15, DCR-SX21, DCR-SX44, DCR-SX45, DCR-SX63, DCR-SX65, DCR-SX83, DCR-SX85 FDR-AX33, FDR-AX53, FDR-AX100, FDR-AX700 HDR-CX105, HDR-CX110, HDR-CX115, HDR-CX130, HDR-CX150, HDR-CX155, HDR-CX160, HDR-CX190 HDR-CX200, HDR-CX210, HDR-CX220, HDR-CX230, HDR-CX260 V, HDR-CX290 HDR-CX300, HDR-CX305, HDR-CX330, HDR-CX350 V, HDR-CX360, HDR-CX455/Б, HDR-CX380, HDR-CX430 VHDR-CX520 V, HDR-CX550 V, HDR-CX560, HDR-CX580 V, HDR-CX675/Б, HDR-CX700, HDR-CX760 V, HDR-CX900 HDR-PJ10, HDR-PJ30, HDR-PJ50, HDR-PJ200, HDR-PJ230, HDR-PJ260 V, HDR-PJ380, HDR-PJ340, HDR-PJ430 V HDR-PJ540, HDR-PJ580 V, HDR-PJ650 V, HDR-PJ670/Б, HDR-PJ710 V, HDR-PJ760 V, HDR-PV790 V, HDR-PJ810 HDR-XR150, HDR-XR155, HDR-XR160, HDR-XR260 V, HDR-XR350 V, HDR-XR550 V HDR-TD20 V, HDR-TD30 V, HXR-MC50 U, HXR-NX80, NEXVG10, NEXVG20, NEXVG30, PXW-Z90 V.Комплет вклучува : .Количина 1 BM Премиум NP-FV70 Батерија Полнач (П.Н.Е.-TRV Замена).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат