• Неодамнешно
Мултимедијални LED HD Проекторот UC28+ систем за домашно Кино, Мини Пренослив Проектор Поддршка за 1080P HDMI AV-во Видео VGA HDMI USB, SD

Мултимедијални LED HD Проекторот UC28+ систем за домашно Кино, Мини Пренослив Проектор Поддршка за 1080P HDMI

Buyers rating:
DEN 2502.48

Количина на стоки

Мултимедијални LED HD Проекторот UC28+ систем за домашно Кино, Мини Пренослив Проектор Поддршка за 1080 P HDMI AV-во Видео VGA HDMI USB, SD.Мултимедијални LED HD Проекторот UC28+ систем за домашно Кино, Мини Пренослив Проектор Поддршка за 1080 P HDMI AV-во Видео VGA HDMI USB, SD.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло

Филм екран,направени од природни полиестер ткаенини.Лесен и пренослив,може да се свитка во мали димензи

DEN 2170.56
BenQ SP890 1080P Конференција Full HD Проекторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BenQ SP890 1080P Конференција Full HD Проекторот

Брилијантен Визуелни Перформанси.Ултра Живописни Визуелна Забава.Премиум Full HD 1080p Резолуција.Холивуд К

DEN 19200.00
sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло

Филм екран,направени од природни полиестер ткаенини.Лесен и пренослив,може да се свитка во мали димензи

DEN 2170.56
ФИЛМ ЛИТЕРАТУРА БЕЛ И HOWELL МНОГУ ОД 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИЛМ ЛИТЕРАТУРА БЕЛ И HOWELL МНОГУ ОД 6

БЕЛ И HOWELL.ФИЛМ ЛИТЕРАТУРА.МНОГУ ОД 6 ФИЛМ ЛИТЕРАТУРА БЕЛ И HOWELL МНОГУ ОД 6 W / НОРМАЛНО АБЕЊЕ, НО НЕ И СОЛЗИ.М

DEN 479.28
Мицубиши HC100U DLP домашно Кино Проектор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мицубиши HC100U DLP домашно Кино Проектор

ВИСОК КОНТРАСТ СПОСОБНОСТ ЗА ОГРАНИЧЕН СВЕТЛИНА КОНТРОЛА.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА ЗА УЛТРА МАЛА ТЕЖИНА.CINERICHC

DEN 2879.76
Sony VPLCW276 PROJ 5100LUM WXGA HDM
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony VPLCW276 PROJ 5100LUM WXGA HDM

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 3647.76