• Неодамнешно
NesRabbit Проектори Преносни Мини Проектор, Домашна Кино Проектор, Напредни Проекција Технологија, Пренослива Безжична Dlp Проектор за Дома Видео Филмови и Канцеларија

NesRabbit Проектори Преносни Мини Проектор, Домашна Кино Проектор, Напредни Проекција Технологија, Пренослива

Buyers rating:
DEN 2903.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.МОЌНА ВРСКА : поддржуваат Android / IPHONE / Windows PC / Mac / 30000 HLED, 8 часа на ден, по 10 години од користењето, Bluetooth 4.0 чип, поддршка HDMI / ТФ / USB / DC влез, 3.5 mm џек за слушалки, поддржуваат безжичен Екран функција.ФУНКЦИЈАТА И ЗАШТИТА : Овој пренослив проектор е опремен со 12000m Ah литиум-јонска батерија.Може да се види на 8-10 часа на филмови без полнење.Круг, стилски дизајн за секоја прилика, како што се : (канцеларија, дома, видео, забава, активности на отворено).НАПРЕДНИ ПРОЕКЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА : 40-300 инчен прилагодливи проекција скала, 4 : 3/16 : 9/16 : 10 проекција на екранот, FHD, контрастот 400 : 1, јасна слика, поддршка за 1080 P, се врати на повеќето реалистични бои, оригинална резолуција Стапка 1280*720 P, ±45 скала технологија, око за заштита DLP технологија, ќе не боли твоите очи.Домашно КИНО : Овој пренослив проектор има одлична инфраред интелигентни далечинскиот управувач, 4 K HD декодирање, 2.4/5 Gwifi сигнал со голема брзина и стабилност.Игра мазна, неверојатен 3 D ефект и да се доживее неверојатни 300-инчен домашно кино.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Опис : Преносни Мини Проектор, Домашна Кино Проектор, Напредни Проекција Технологија, Пренослива Безжична Dlp Проектор за Дома Видео Филмови и Канцеларија Детали за Производот : Контрола : инфрацрвен далечински control Display : DLPMemory : 16 GBattery : 12000 m Ah LED : 30000 HProjection метод : пред проекцијата / задна проекција / lifting Bluetooth : 4.0 Напон : AC100/240 VPower : 5 V/2.5 AInput порт : HDMI/USB/ТФ-Картичка/DC in Resolution : 1280*720 PSupport : 1920*1080 PProjection оптимално растојание : 1-8 MPicture големина : 40-300 inches Product големина : 174*42mm Packing : проектор* 1 Your задоволство е нашата единствена желба.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да контактирате со нас за нашите производи, или можете да контактирате со нас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

BenQ SP890 1080P Конференција Full HD Проекторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BenQ SP890 1080P Конференција Full HD Проекторот

Брилијантен Визуелни Перформанси.Ултра Живописни Визуелна Забава.Премиум Full HD 1080p Резолуција.Холивуд К

DEN 19200.00
Денвер 236 Кабинет за int
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Денвер 236 Кабинет за int

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4439.76
sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло

Филм екран,направени од природни полиестер ткаенини.Лесен и пренослив,може да се свитка во мали димензи

DEN 2170.56
Epson V11H740522 BrightLink 695Wi LCD Проектор, Бела
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Epson V11H740522 BrightLink 695Wi LCD Проектор, Бела

Светол дисплеј 3,500 lumens боја / бела светлина.Пенкало и допирврз основа на интерактивност дозволува до ше

DEN 19199.76
sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

sgzyj Виткање Проектор Завеса Полиестер Мека Едноставна Завеса Виткање Филм Завеса Проектор Дома Отворено Анти-Светло

Филм екран,направени од природни полиестер ткаенини.Лесен и пренослив,може да се свитка во мали димензи

DEN 2170.56