• Неодамнешно
Toshiba W-602 Hi-Fi Стерео ВИДЕО

Toshiba W-602 Hi-Fi Стерео ВИДЕО

Buyers rating:
DEN 1679.76

Количина на стоки

Hi-Fi стерео звук со МЦ/SAP аудио тјунер; 181-Канал ТВ Тјунер. 4-раководител на транспорт на супериорен специјални ефекти.Digital auto следење со висока-брзо да премотувате напред и рикверц. 1 допир снимање, автоматски setup и авто часовник местење.Вториот сет на аудио-видео влезови на предниот панел.Оваа Toshiba четири-раководител ВИДЕО има извонреден квалитет, кои ви даваат секоја причина да прашина исклучување и поп и во сите вашите омилени VHS касети на Холивуд и семејството филмови.Оптимизиран со најсовремена технологија, можете да се има око-пукање видео и кристално јасно аудио.Вие никогаш не ќе веруваме на тоа колку добро ќе изгледаше на вашата свадба ден.Карактеристики вклучуваат Hi-Fi стерео снимање и репродукција, МЦ/SAP аудио тјунер, со голема брзина назад и брзо напред, со целосна големина на аудио кабинет и предните и задните AV влезови.На W602 има два одвоени парови на репродукција/снимање глави.Резултатот е висок-квалитет на сликата за време на репродукција и снимање плус јасно, дисторзија-слободен слики во бавно движење и уште режими.Toshiba Про Тапан со Летање Пред-Засилувач наградуваниот технологија е ексклузивно за Toshiba Видеорекордери, доставување на најдобри VHS квалитет на располагање.Toshiba целосно редизајниран срцето на ВИДЕО - главата цилиндар (или барабан) -за најостро слика и најасните звук некогаш.Пред-засилувач е изграден директно во главата на цилиндерот.".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Panasonic AG 2560 - ВИДЕО - VHS
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Panasonic AG 2560 - ВИДЕО - VHS

Медиа Формат на VHS, Видео Главата Количина 4.0, Звучен Излез Режим HiFi стерео, Снимање на Брзина на ЕП , СП, В

DEN 2095.20
Sony EVO-250 Компактен Видео 8 Hi8 ВИДЕО
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sony EVO-250 Компактен Видео 8 Hi8 ВИДЕО

Компактен Видео 8 ВИДЕО.Еден од Sony е најдобро.Лесен, но цврсто 30 дена гаранција_____јас сум техничар & моите

DEN 1583.76
sony GV-M20 8мм video8 NTSC Аналогни Видео Walkman
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

sony GV-M20 8мм video8 NTSC Аналогни Видео Walkman

sony GVM20 8мм video8 NTSC Аналогни Видео Walkman.Обновена 30 дена Гаранција_____ јас сум техничар и мојата специјалност

DEN 214.80
Користи VHS Филм Црвено Зора (V)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Користи VHS Филм Црвено Зора (V)

ЈАС СУМ ЧЕСЕН ПРОДАВАЧОТ, ЈАС СЕ НАПРАВИ НАЈДОБРО ДА СЕ ОПИШАТ МОИТЕ ПРЕДМЕТИ НА НАЈДОБРОТО ОД МОЈАТА СП

DEN 1101.60
Користи VHS Операција Peticoat 85
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Користи VHS Операција Peticoat 85

Компатибилен со Водечка Улога : ScoobyDoo.Образец Од Страна На Froo!КОРИСТИ VHS "Операција Peticoat" 85 I СУМ ЧЕСЕН ПРО

DEN 2116.80