• Неодамнешно
Под Полицата Кошница и Жица за Складирање Кошница, iSPECLE 6 Pack Црна Под Полица за Складирање и Жица Кошница за Кујната Провизии, Пакет Продажба - Pack 2

Под Полицата Кошница и Жица за Складирање Кошница, iSPECLE 6 Pack Црна Под Полица за Складирање и Жица Кошница

Buyers rating:
DEN 1439.76

Количина на стоки

[Пакет Пакет] Вкупно 2 производ, вклучува 4 пакет жица кошница и 6 pack под полицата кошница; Ако вие не треба да купат еден пакет, индивидуални купување, исто така, може да се постигне на страницата со детали. [Ефективни Кошница Поставите] 6 под полицата кошници може да се користи во различни места на продавница за плочи, од хартија плочи, зачин пакети, baggies, лесно да се најде објекти на провизии за складирање и знаат каде тие се наоѓаат. [Додадете Екстра Складирање] Кујна организација и складирање само се лизга правото на полица и да ви обезбеди некои екстра простор, да се намали проблемот на ниско ниво на домаќинство, користење простор за складирање, идеален полица организаторот за вас. [Повеќе Опции за Складирање] жица кошница е совршен организаторот за кујна, фрижидер, бања, спална соба, плакар, перална, гаража, канцеларија и entryways; Одлични за чување на провизии предмети, играчки, занает, канцелариски материјали и мали апарати. [Мали Види-преку Кошеви] Метал кошница направени од силен челик жица, издржливост и носивоста се подобро отколку нормално крпа организатор; Grid дизајн го прави на перење кошница погодно да се повлече од полица или пренесувајте, исто така ви овозможува лесно да ги видите содржините. [Пакет Пакет] Вкупно 2 производ, вклучува 4 пакет жица кошница и 6 pack под полицата кошница; Ако вие не треба да купат еден пакет, индивидуални купување, исто така, може да се постигне на страницата со детали.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кујна Зеленчук и Овошје Складирање Кошница 5-Ниво Подвижен Складирање Рек Садови и Садови на Мозоци Полица Домаќинство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Зеленчук и Овошје Складирање Кошница 5-Ниво Подвижен Складирање Рек Садови и Садови на Мозоци Полица Домаќинство

Направени од висококвалитетни трајни метал, лаковите кои се пече процес, материјал е еколошки и водоотп

DEN 1632.00
Едноставна Движат Под Кабинет Организатор Полица, 2 Пакет Жица Решетката Виси Складирање Кошеви за Кујната Провизии,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Едноставна Движат Под Кабинет Организатор Полица, 2 Пакет Жица Решетката Виси Складирање Кошеви за Кујната Провизии,

【Екстра Складирање Кошница】2 PK Под Полицата Кошница Задржи материјали и essentials уредно чуваат, Веднаш да

DEN 1471.20
Потоне Цедилка Colander Потрошувачка Кошница Потрошувачка Кошница Виткање Силикони Виси Кујнскиот Сунѓер Носители
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Потоне Цедилка Colander Потрошувачка Кошница Потрошувачка Кошница Виткање Силикони Виси Кујнскиот Сунѓер Носители

[Простор за заштеда] Садови и чаши може да биде ставен на садови се троши решетката да се мијат зеленчук �

DEN 2270.40