• Неодамнешно
Owlike 3 Pack Памук, Лен Ткаенини Ѕид Виси Пошта Отстранлив во Текот на Ѕидот Вратата Организаторот за Просторија Бања

Owlike 3 Pack Памук, Лен Ткаенини Ѕид Виси Пошта Отстранлив во Текот на Ѕидот Вратата Организаторот за Просторија

Buyers rating:
DEN 756.00

Количина на стоки

други.Голем капацитет, може да се справува со сите видови на мали објекти, како што се очила, накит, копчиња,помали notepads на хартија, пенкала и сл.Направени на квалитет на ткаенина, отпорни на абење, перат и не навремено, безбедноста и одговараат за врата, плакар, ѕид, бања и сл.Свитлива и перат, Складирање Џебови се многу симпатична и родово-неутрални и да изгледа стилски во една соба.Постои дрвени пол која се користи за да се поврзете торба, многу здрав и да се има добар имајќи. 3 пакет за складирање торба, лесен за инсталација и употреба.Спецификации-Боја : Овошје зелена/Сива/Темно кафе/Беж (Опционално)-Материјал : памук-Големина : 18*14*9cm/7.08*5.51*3.54 во-Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including Package се Вклучени : 3*Чување торба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери

【МАТЕРИЈАЛ】 : Teatalk е виси складирање торба е направен од премиум памук, лен материјал, Тоа е Безбедно, От

DEN 426.96
Плакарот Виси Организатор со Мрежа Џебови & Ротирачки Метал Закачалка,Dual Двострано Ѕид Полица Гардероба Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Плакарот Виси Организатор со Мрежа Џебови & Ротирачки Метал Закачалка,Dual Двострано Ѕид Полица Гардероба Складирање

Дише решетки : дише решетки не е лесно да се обликува, да видите што ви треба, лесен за пристап 360° Кука.По

DEN 1524.00
WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник

Материјал : Не Ткиво Ткаенина + Трајни и Дише Најлон Мрежа.Кеси и Мали предмети Организатор : 2 Прегради з

DEN 299.76
Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,

Материјал : неплетени ткаенини и МЕДИЈАПАН плочи.На бамбус стапчиња вметната на дното на секој оддел се

DEN 871.20
QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина

Ѕидот Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина Организатор Мултифункцио

DEN 854.40