• Неодамнешно
LYBRA Дома Decoratio Дрво Виси Табела Растенијата Поддршка рачно изработени Дрвени Кожа Полица Рек Плоча Нордиските Дома Хотел Dorm Соба Организатор Оркестарот Правец на Ch

LYBRA Дома Decoratio Дрво Виси Табела Растенијата Поддршка рачно изработени Дрвени Кожа Полица Рек Плоча Нордиските

Buyers rating:
DEN 640.80

Количина на стоки

Домот бои.Може да се сместат мали предмети.Детската соба е добар избор.Одличен подарок за пријателите или семејството.Тоа што изгледа добро на кревет од спалната соба.Дрвени виси табела растенијата поддршка рачно изработени дрвени кожа полица полица одбор Нордиските дома хотел спална соба за складирање рек decoration Size : прибл.Вкупната висина е 180cm, кожа должина е 35cm, и дрво одбор е D40cm.Лимит на тежина : 3kg.Добредојдовте во мојата продавница среќа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет

Кои го прават тоа за да собира различни нешта,кои можат да бидат обесени од вашиот регулируема облегалк

DEN 2311.20
Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,

Материјал : неплетени ткаенини и МЕДИЈАПАН плочи.На бамбус стапчиња вметната на дното на секој оддел се

DEN 871.20