• Неодамнешно
Shanrya Ѕид Виси Складирање Кеси, Простор за Заштеда на енергија Широка Примена Џебови Вратата Складирање Торба Анти Деформација Мултифункционален Модерен за детска

Shanrya Ѕид Виси Складирање Кеси, Простор за Заштеда на енергија Широка Примена Џебови Вратата Складирање Торба

Buyers rating:
DEN 1620.00

Количина на стоки

Не е Лесно да се Деформира : што виси торба може да ја задржи својата форма и кога висеше на ѕидот и не е лесно да се деформира.Висок Квалитет на Материјалите : Овие плакарот складирање кесички се направени од високо квалитетна ткаенина материјали, кои се трајни и може да се користи за долго време.Модерен Складирање Торба : складирање перниче е многу симпатична, без оглед на пол, изгледа многу модерен во собата, и е исто така добра декорација.Мултифункционален Складирање Торба : џеб може да се одржи списанија, копчиња и сите други работи што сакате да ги зачувате, која е практична.Широка Примена : Тоа може да се користи во секое време и место, како на пример спалната соба, детската соба, спална, итн, така што малите нешта се добро организирани.Функција : 1. Висок Квалитет на Материјалите : Овие плакарот складирање кесички се направени од високо квалитетна ткаенина материјали, кои се трајни и може да се користи за долго време.2. Мултифункционален Складирање Торба : џеб може да се одржи списанија, копчиња и сите други работи што сакате да ги зачувате, која е практична.3. Не е Лесно да се Деформира : што виси торба може да ја задржи својата форма и кога висеше на ѕидот и не е лесно да се деформира.4. Модерен Складирање Торба : складирање перниче е многу симпатична, без оглед на пол, изгледа многу модерен во собата, и е исто така добра декорација.5. Широка Примена : Тоа може да се користи во секое време и место, како на пример спалната соба, детската соба, спална, итн, така што малите нешта се добро организирани.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Виси Cloth Material : Cloth Gross Тежина : Околу. 48-71g/1.7-2.5 oz Uses : Може да Се Користи за Чување на Предмети во Спалната соба и Дневна Соба Пакет Листа : 1 x Складирање Виси Крпа.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Storage Hanging Cloth
Material:
Cloth
Gross Weight:
Approx. 48-71g/1.7-2.5oz
Uses:
Can Be Used to Store Items in the Bedroom and Living Room
Package List:
1 x Storage Hanging Cloth :

Купувачи како што сакаат

Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

DEN 623.76
Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет

Кои го прават тоа за да собира различни нешта,кои можат да бидат обесени од вашиот регулируема облегалк

DEN 2311.20