• Неодамнешно
QTQHOME 2 парчиња Над Вратата Виси Складирање Кеси Виси Организатор Ѕид Монтирани Складирање Торба Памук и Лен Складирање Торба Ѕид Плакарот Виси Складирање Торба

QTQHOME 2 парчиња Над Вратата Виси Складирање Кеси Виси Организатор Ѕид Монтирани Складирање Торба Памук и Лен

Buyers rating:
DEN 1831.20

Количина на стоки

[Материјал] Ова е направено на подебели памук и лен ткаенини, па затоа е релативно тешко, ја одржува својата форма, и виси на ѕидот.Внатре, ЈП обложување и водоотпорен слој направи складирање торба повеќе издржливи.Без мирис, без формалдехид, безбеден и еколошки. [Дизајн] Уникатен дизајн ви дава повеќе искуства.Класификација е полесно да се организираат.Мулти-џеб дизајн е убава и елегантна, и многу е исклучителна.Можете дури да го користите тоа да се одржи на вода во шишиња.На капацитет за складирање е многу голем. 【Делокруг на примена】обеси во вашата бања, вашето дете кревет, ѕидот зад вратата, и го стави во кујната на десната страна на прозорецот да ги чува сите далечински контроли, очила, накит, некои од помалите, полначи, банкноти, копчиња, notepads , Пенкала, пликови и сл., кои се лесно да се најде и не е лесно да се изгуби. [Карактеристики] Овој ѕид виси торба redefines складирање на мебел.Во зафатени дена, ве молиме не заборавајте да се одржи став кон животот и најмногу бараат и копнеж за квалитетот на животот!.Стил : едноставен и modern Size : 32cm*52cm Applicable сценарија : ѕид-монтирани, балкон-монтирани, бања-монтирани, гардероба-монтирани, кујна-монтирани..Тежина : 0.24 кг.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник

Материјал : Не Ткиво Ткаенина + Трајни и Дише Најлон Мрежа.Кеси и Мали предмети Организатор : 2 Прегради з

DEN 299.76
QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина

Ѕидот Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина Организатор Мултифункцио

DEN 854.40
Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

DEN 623.76
Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери

【МАТЕРИЈАЛ】 : Teatalk е виси складирање торба е направен од премиум памук, лен материјал, Тоа е Безбедно, От

DEN 426.96
Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет

Кои го прават тоа за да собира различни нешта,кои можат да бидат обесени од вашиот регулируема облегалк

DEN 2311.20
Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виси Плакарот Полици Тешки, 6 Полица Виси Плакарот Организатор Со Фиоки со Медијапан Панели и Бамбус Стап Засилен,

Материјал : неплетени ткаенини и МЕДИЈАПАН плочи.На бамбус стапчиња вметната на дното на секој оддел се

DEN 871.20
LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани

ДвојноЕднострани Виси Складирање Организатор Направен од висок квалитет на Оксфорд Ткаенина со Двојн

DEN 239.76