• Неодамнешно
Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери за Спална соба, Бања Дом Складирање (Триаголни

Ѕидот Виси Складирање Торба, Преку Вратата на Плакарот Виси Организатор Џеб Памук, Лен Организатор Кутија Контејнери

Buyers rating:
DEN 426.96

Количина на стоки

【МАТЕРИЈАЛ】 : Teatalk е виси складирање торба е направен од премиум памук, лен материјал, Тоа е Безбедно, Отпорни, долготрајни.Едноставен и модата,нека вашиот дом полн со природни убавини,исто така, може да биде укината кога не го користите. 【Вредност утврдена】 : ќе добиете виси водоотпорен складирање кеси со лепење куки, големината е 8.6 * 4.7 * 14.9 инчи (22 * 12 * 38 cm). 【Метална Рамка за Поддршка】 : им Овозможува на памук и лен складирање торба за да ги сноси потешки тежината, да се користат повеќе цврсто, и не е лесно да се деформира. 【Надгради Дизајн】 : Нашиот ѕид плакарот виси организаторите се изработени од лесен памук и лен ткаенини, перат, дише, и водоотпорен.Товарот капацитет на кука спроведен со пакетот е помалку од 6.6 Lb, ве молиме погледнете на сликата за користење метод на кука. 【Повеќенаменски】 : апарати за Домаќинство складирање кеси ви овозможува идеална за складирање кутија за книги, списанија, документи, весници, играчки, козметика, зеленчук, овошје, закуски, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани

ДвојноЕднострани Виси Складирање Организатор Направен од висок квалитет на Оксфорд Ткаенина со Двојн

DEN 239.76
Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет

Кои го прават тоа за да собира различни нешта,кои можат да бидат обесени од вашиот регулируема облегалк

DEN 2311.20