• Неодамнешно
QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина Организатор Мултифункционален Кука Мобилен Телефо?

QXXJH Ѕид-Монтирани Складирање Кутија Ѕид Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина

Buyers rating:
DEN 854.40

Количина на стоки

Ѕидот Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина Организатор Мултифункционален Кука Мобилен Телефон Plug Полица Дома.Поле на примена : Мобилен телефон, далечински управувач за складирање.Применливи сцена : Дневна соба, спална соба.Ѕидот Монтирани Складирање Кутија ТВ, клима уред Далечински Управувач Машина Организатор Мултифункционален Кука Мобилен Телефон Plug Полица home Item Име : Ѕид-монтирани мобилен телефон рек Matrial : АБС Боја : Розова,Жолта,Бела,Зелена,Сина, Големина : 9.5x10x3cm поле на примена : Мобилен телефон, далечински управувач за складирање Применливи сцена : Дневна соба, спална соба"**Купување Белешки***Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3% грешка и бидете сигурни дека за да не ум подредување.*Производ фотографии се направени во вид, бидејќи светлината е различна од екранот, па боја може да биде различен.Производот ќе биде предмет на вистински производ примени.Превозот политика : 1. Стандардни логистички услуги се мали поштенски парцели, логистика линии и воздухот mail.Транспорт време трае 20 до 40 дена (освен за посебни празници).2. Ако не сте добиле нарачка во рок од 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите на својата цел и да се јавите на вас како е можно поскоро.Нашата цел е да ги задоволи клиентите!3. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ги задржи сите 5 ѕвезди (опис, како и 5 ѕвезди, комуникација 5 ѕвезди, превозот време како и 5 ѕвезди) и фото повратни информации за поддршка на нас.4. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине негативни повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми за вас.Ве молиме запомнете дека наредбата е завршена, но нашите услуги се уште не е завршено. : ) Ви благодарам!".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vamabore Мир за Отпадоци Погодни за Семејството во Текот На Вратата за Чување Џебовите На Ѕидот Памук, Лен Складирање

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

DEN 623.76
LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LCXEGO Складирање Виси Торба, Двојно-Еднострани Виси Градник Складирање Организатор со Метални Закачалка, Двојно-Еднострани

ДвојноЕднострани Виси Складирање Организатор Направен од висок квалитет на Оксфорд Ткаенина со Двојн

DEN 239.76
WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WYYXO Плакарот Виси Полици Ткаенина, 2 Полица Виси Плакарот Организатор со Фиоки, Расклопна Виси Плакарот Багажник

Материјал : Не Ткиво Ткаенина + Трајни и Дише Најлон Мрежа.Кеси и Мали предмети Организатор : 2 Прегради з

DEN 299.76
Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Плакарот Виси Складирање Торба Студентски Дом Складирање Торба Виси Торба Ѕид-монтирани Врвот Кревет Кревет

Кои го прават тоа за да собира различни нешта,кои можат да бидат обесени од вашиот регулируема облегалк

DEN 2311.20