• Неодамнешно
КУЧЕ КУЌАТА СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 20113

КУЧЕ КУЌАТА СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 20113

Buyers rating:
DEN 1332.00

Количина на стоки

КУЧЕ КУЌАТА СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 20113. со Ознаки КУЧЕ КУЌАТА СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 20113 Креации Секој figural стакло украс произведени од страна на е рачно направена во вековната традиција на користење на истите техники кои се појавиле во 1800-тите.Стопена стакло е устата разнесени во фино врежан калапи се направени исклучиво за , пред жешка решение на течни среброто е влегоа внатре.На украси потоа рака-насликани и glittered во серија на трудо-интензивните чекори за да се постигне убави креации.Дом на отворено за човекот s најдобар пријател, куче куќа обезбедува засолниште и безбедноста.Куќата ја задржува топлината во време на студената зима месеци и обезбедува сенка за време на куче денови на летото, во прилог на заштита од ветер, дожд и снег.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КИ Продавница Кинеската Нова Година Виси Украси Големи Firecracker Оркестарот Традиционалната Црвена Среќа Ориентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КИ Продавница Кинеската Нова Година Виси Украси Големи Firecracker Оркестарот Традиционалната Црвена Среќа Ориентални

Класичен Кинески Новогодишните Украси.Луѓето се откажам гроздови на декоративни firecrackers и внатре и надв

DEN 604.80
Топ Плаза Исцелување Кристали Виси Украс Срце Облик рачно изработени Дрвото на Животот Декорација Дома Затворен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топ Плаза Исцелување Кристали Виси Украс Срце Облик рачно изработени Дрвото на Животот Декорација Дома Затворен

Срце Облик Виси Украси рачно изработени Дрвото на Животот Виси Украс Декорација Исцелување Кристал Вис

DEN 455.76
BestPysanky Морска Желка Стакло Божиќ Украс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BestPysanky Морска Желка Стакло Божиќ Украс

Устата Разнесени Стакло Figurine.Рачно Насликана.Подарок Заградени со Празно Подарок Ознака.Дизајниран во

DEN 1044.00
GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133

GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133 со Ознаки GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133 Креации Секој figural стакло ук

DEN 1668.00
FFENFEI Мобилен Телефон Стојат Носителот, 3D HD Мобилен Видео Засилувач Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FFENFEI Мобилен Телефон Стојат Носителот, 3D HD Мобилен Видео Засилувач Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата

Преку точна пресметка на фокусна должина, што е дизајниран да биде 23 пати зголемување.Параметри : Произв

DEN 1137.60