• Неодамнешно
SUNNING ДЕДО СОНЦЕТО ТЕН СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 40295

SUNNING ДЕДО СОНЦЕТО ТЕН СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 40295

Buyers rating:
DEN 1322.40

Количина на стоки

SUNNING ДЕДО СОНЦЕТО ТЕН СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 40295. со Ознаки SUNNING ДЕДО СОНЦЕТО ТЕН СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 40295 Креации Секој figural стакло украс произведени од страна на е рачно направена во вековната традиција на користење на истите техники кои се појавиле во 1800-тите.Стопена стакло е устата разнесени во фино врежан калапи се направени исклучиво за , пред жешка решение на течни среброто е влегоа внатре.На украси потоа рака-насликани и glittered во серија на трудо-интензивните чекори за да се постигне убави креации.Дедо мраз, работи многу напорно и има навистина голема работа.Секој еднаш во некое време, тој сака да земе одмор.Од Северниот Пол е ладно и blustery поголемиот дел од годината, што може да биде подобро од оклопни да топол, сончев брег за малку забава?Некои посебни Карактеристики на овој Прекрасен Украс : Димензии : 4.5 X 3 X 2.25 (Hx Lx W) инчи Златен Метал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133

GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133 со Ознаки GNOME МИТСКИ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 24133 Креации Секој figural стакло ук

DEN 1668.00
КИ Продавница Кинеската Нова Година Виси Украси Големи Firecracker Оркестарот Традиционалната Црвена Среќа Ориентални
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КИ Продавница Кинеската Нова Година Виси Украси Големи Firecracker Оркестарот Традиционалната Црвена Среќа Ориентални

Класичен Кинески Новогодишните Украси.Луѓето се откажам гроздови на декоративни firecrackers и внатре и надв

DEN 604.80
FFENFEI Мобилен Телефон Стојат Носителот, 3D HD Мобилен Видео Засилувач Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FFENFEI Мобилен Телефон Стојат Носителот, 3D HD Мобилен Видео Засилувач Екранот Антена на Мобилен Телефон Заградата

Преку точна пресметка на фокусна должина, што е дизајниран да биде 23 пати зголемување.Параметри : Произв

DEN 1137.60
Топ Плаза Исцелување Кристали Виси Украс Срце Облик рачно изработени Дрвото на Животот Декорација Дома Затворен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топ Плаза Исцелување Кристали Виси Украс Срце Облик рачно изработени Дрвото на Животот Декорација Дома Затворен

Срце Облик Виси Украси рачно изработени Дрвото на Животот Виси Украс Декорација Исцелување Кристал Вис

DEN 455.76