• Неодамнешно
ADAVERANO Бебе/Дете Boardshorts UPF 50+ Заштита од Сонце Пливаат Водови со Сонцето Шапка.

ADAVERANO Бебе/Дете Boardshorts UPF 50+ Заштита од Сонце Пливаат Водови со Сонцето Шапка.

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Еластична,Spandex,Најлон.Еластична затворање.Бебе и Деца Пливаат Водови со Сонцето Шапка.UPF 50+ Заштита од Сонце, Блокови 98% од UVA и UVB Зраци!.Еластичен појас drawstring.Големина:3-6 Months/6-9 Months/9-12 Months/12-18 Months/18-24 Months/24-36 Months/4 T. 80% најлон,20% spandex.Брзо сушење,Рака мие.UPF 50+ заштита од сонце sunsuit бански костуми perfect Пливаат Водови се совршени за еден ден околу плажа или базен - или во секое време УВ заштита е потребна!нашите sunsuits се направени за забава на сонце.Заштита на бебе од сонцето почнува еден ден.Нашите едно парче сонцето одговараат на костим за капење за бебе и деца понуди супериорен заштита од сонце додека правење на промена на пелена бриз, бидејќи тоа е лесно да се zip право надвор.Добиете вашето бебе момче, бебе девојка, или деца најдобар сонцето одговара за деца!Сите Swim Zip бански sunsuits и да Пливаат Водови обезбеди 50+ UV Заштита и блок 98% од UVA и UVB зраци.Бидете сигурни дека за да се спарите со Нашите UPF 50+ широк обод сонцето шапка или нашиот капа за лицето и вратот за лесно во текот на целиот ден УВ заштита од сонце!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат