• Неодамнешно
Jax Восок Професионални Течни Carnauba – Висок Сјај Автомобил Детали Восок, 16 Оз

Jax Восок Професионални Течни Carnauba – Висок Сјај Автомобил Детали Восок, 16 Оз

Buyers rating:
DEN 4319.76

Количина на стоки

ЕДНА & ОРИГИНАЛОТ – Jax Восок е оригинална Професионални Течни Carnauba Восок е лесно-на, лесно-оф автомобил восок дека знаете и љубов.Го ЗАЈАКНУВА И ЗАШТИТУВА – Создава неспоредлив длабоко заврши дека ја подобрува, ја штити, и reconditions вашиот автомобил надворешноста.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА – Тоа е лесно да се избрише и исклучување, со просечна големина возило земање под 30 минути без hazing, ленти, тестови, или прашина.ВРЕМЕТО ОТПОРНИ – Може да се користи дури и во директна сончева светлина, ова восок помага да го заштитите вашиот автомобил надворешноста од груби долгорочни временски влијанија.СОВРШЕН ЗА ДОМА ИЛИ за КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА – Течни Carnauba Восок има ист квалитет, без оглед на количината, така што е совршен без разлика дали сте го користите дома или за комерцијална употреба.Заврши дека Jax Восок Течни Carnauba Восок ги задоволува не само од дискриминација вкус, но исто така е Лесно да се Примени и полетување.Бришење на просек "целосна големина на" автомобил само за трае околу 15 минути, вклучувајќи и примена на производот за да сите насликани, хром и стаклени површини.Бришејќи го е исто толку лесен - производот ќе не "прашина до" тест, или да предизвика било што "hazing".Ако сакате, можете да се применуваат Jax Восок Течни Carnauba Ставете Восок во директна сончева светлина - дури и на црна боја!.Можете дури и може да ја напушти производ на површина, за неколку часа, попладне, на ден или месеци - и тоа УШТЕ ќе падне, БЕЗ ПРАШИНА, БЕЗ SMEARING, и НЕ HAZING.Совршена шанса за право во боксот на песната!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

LLONGUERAS Мажите Однапред Стил Восок 85 ml
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LLONGUERAS Мажите Однапред Стил Восок 85 ml

Стил мус LLONGUERAS.Уп 95920599 На оригинални и ексклузивни убавина производ на LLONGUERAS.Пол : Унисекс.За Нега на ко

DEN 348.48
Deuxer Восок 5 Аква Сјај 80g
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Deuxer Восок 5 Аква Сјај 80g

Ние ќе брод од Токио, Јапонија.Тоа ќе трае од 10 до 17 дена како што вашата стока ќе пристигнат од вашата ис

DEN 453.60
Горила Ушната Маст Сјајна Гел 3.52 Оз
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Горила Ушната Маст Сјајна Гел 3.52 Оз

пакување од 1 Оваа 11.9 оз Squizz Шише содржи Природни Состојки за да се создаде Екстремни Задржете Косата Ге

DEN 278.40
Vonte Стил Восок 8 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vonte Стил Восок 8 мл

Vonte сите намена СТИЛ ВОСОК е најдобар косата восок за ВИТКАЊЕ на КОСАТА, ФРАНЦУСКИ РОЛНИ, ДО НАПРАВИТЕ Е

DEN 479.76
BEARDO Коса, Восок †Силна Одржи 50gm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BEARDO Коса, Восок †Силна Одржи 50gm

Состојка : Аква Acrylates кополимер Carbomer Глицерин Pvk30 Peg40 хидрогенизирани рицинус Cetearth Polysobate20 Peg8 Пчели восок

DEN 287.28