• Неодамнешно
ФМС Рамен Врвот Восок 101X Интензивна Задржете Стил Првично 16 оз

ФМС Рамен Врвот Восок 101X Интензивна Задржете Стил Првично 16 оз

Buyers rating:
DEN 213.84

Количина на стоки

За зачинети, екипажот рамен врвот или четка стил.Интензивно се одржи стил првично училиште.Обезбедува долготрајна контрола за зачинети, членови на екипажот, рамни врвот и четка стилови.Условувањето формула помага да се ревитализира сува и оштетена коса без оставајќи чувство мрсна или леплива.Користете Рамен Врвот Восок за крајна се одржи на сите ваши исправена стилови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vonte Стил Восок 8 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vonte Стил Восок 8 мл

Vonte сите намена СТИЛ ВОСОК е најдобар косата восок за ВИТКАЊЕ на КОСАТА, ФРАНЦУСКИ РОЛНИ, ДО НАПРАВИТЕ Е

DEN 479.76