• Неодамнешно
БОЕ Crece Pelo Оставете-во Природни 12.6 озПакување од 2

БОЕ Crece Pelo Оставете-во Природни 12.6 озПакување од 2

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

БОЕ Crece Pelo Оставете-во Природни 12.6 оз "Пакување од 2".Природни phitoterapeutic оставете-во помош capillary раст.crece pelo leave-in е особено формула крем за условени и максимална заштита на косата.Нашата компоненти условена, хидрира, заштита и actuates differents капилари ртовите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vonte Стил Восок 8 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vonte Стил Восок 8 мл

Vonte сите намена СТИЛ ВОСОК е најдобар косата восок за ВИТКАЊЕ на КОСАТА, ФРАНЦУСКИ РОЛНИ, ДО НАПРАВИТЕ Е

DEN 479.76