• Неодамнешно
шок Професионални Мат Паста| Тешко Задржете |100 ml |Лесно Да се Мијат & Патување Пријателски за Мажи на Косата

шок Професионални Мат Паста| Тешко Задржете |100 ml |Лесно Да се Мијат & Патување Пријателски за Мажи на Косата

Buyers rating:
DEN 1864.80

Количина на стоки

силни се Одржи коса, восок , Уживаат Сите-ден се одржи и имаат контрола на вашата коса стил.Мет-заврши Восок,работи и на краток, среден и подолг стилови на косата.Лесно да се мијат, мие од лесно, бидејќи тоа е вода растворлив.СИТЕ ТИПОВИ КОСА.Не предизвика иритација на скалпот, па можете да го носат во текот на целиот ден.патување пријателски.Стил на вашата коса со доверба и даде повеќе волумен и интензивна текстура.На unqiue мешавина на природен восок и полимери да се задржи на вашиот стил на целиот ден, долго со овој unqiue восок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Vonte Стил Восок 8 мл
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Vonte Стил Восок 8 мл

Vonte сите намена СТИЛ ВОСОК е најдобар косата восок за ВИТКАЊЕ на КОСАТА, ФРАНЦУСКИ РОЛНИ, ДО НАПРАВИТЕ Е

DEN 479.76