• Неодамнешно
Vonte Стил Восок 8 мл

Vonte Стил Восок 8 мл

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Vonte сите намена СТИЛ ВОСОК е најдобар косата восок за ВИТКАЊЕ на КОСАТА, ФРАНЦУСКИ РОЛНИ, ДО НАПРАВИТЕ Е СТИЛОВИ.Добиете креативна со овој производ.Vonte Косата Восок ти дава чекање со сјај, блесок, сјај.Овој производ е единствен косата восок алатка за креативни стилови на косата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат