• Неодамнешно
Чичко Џими Брада Омекнувач Климатизација Balm 2ozПакување од 2

Чичко Џими Брада Омекнувач Климатизација Balm 2ozПакување од 2

Buyers rating:
DEN 477.12

Количина на стоки

Moisturizes.Ја Елиминира Груба.Сува и Кршливи Бради.Апсорбира Брзо.Не-Мрсна.На Црно Семе, Мед и мешавина на етерични масла / екстракти ќе го ублажи брада, обезбедуваат интензивна влажност, намалување на ingrown косите, и стимулираат косата е природен раст систем за целосни, повеќе податлив брада.Состојки : Зеленчук (Olus) Масло, Butyrospermum Parkii (Шеј Путер), Microcrystalline Восок, Parfum (Мирис), Heliathus Annus (Сончогледот) Семе На Нафта, Persea Gratissma (Авокадо Путер), Simmondsia Chinesis (Јојоба Орев) Масло, Мед, Nigella Sativa (Црно Семе) Масло.Насоки : нанесете мала количина на Чичко Џими Брада Омекнувач Климатизација Balm на дланка на рацете.Бришење раце заедно и дистрибуира рамномерно во текот на брада во надолен движење.Чешел или четка преку брада. (Изборен) Чичко Џими Секојдневно Чешлање Рутински : Чекор 1 : Очисти : Чичко Џими Брада &Тело Измијте Чекор 2 : Влогови Кожа : Чичко Џими Лосион за Тело Чекор 3 : Состојба и Стил : во Зависност од саканиот изглед користете Чичко Џими Навивам Kicker или Чичко Џими Калапи Китови Чекор 4 : Состојба Брада : Чичко Џими Брада Омекнувач Чекор 5 : Влогови Брада : Печат во блесне со Чичко Џими Брада Масло.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат