• Неодамнешно
Safa Слатка Пакети Отстранување на Влакна , Восок Шанса , Шеќер Sugaring Паста , Природен Сите Суштина , Сите Делови од Телото , на Сите Типови Коса Бикини Бразилецот Underarms Л

Safa Слатка Пакети Отстранување на Влакна , Восок Шанса , Шеќер Sugaring Паста , Природен Сите Суштина

Buyers rating:
DEN 2316.00

Количина на стоки

Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ова Не Е Течни Шеќер Восок Дека Треба Шпатула Да Се Применуваат.Нашите Отстранување На Влакна Removers Тврд Восок Кора Исклучување Комплет Производ Се Состои Исклучиво Од Природни Состојки Состојки : Органско Природен Шеќер , Органски Лимонска Киселина , Прочистена Вода .Ова Е Мека Паста Која Се Нанесува Со Рака .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта

Златна боја waxy монистра со природно сладок мирис на восок.Восок монистра се користи во различни области

DEN 256.80
Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура

Нашите парафински восок машина користи висококвалитетна хранаодделение отпорни на топлина алуминиумс

DEN 3830.40