• Неодамнешно
Чејс Восок Виолетова Сјај за Тврд Восок Монистра,Мек Восок,Sugaring Паста и Помине Уметност ,Сјај за Шанса за Тврд Восок и Топла Восок за Груба Коса и Осетлива Кожа.

Чејс Восок Виолетова Сјај за Тврд Восок Монистра,Мек Восок,Sugaring Паста и Помине Уметност ,Сјај за Шанса за

Buyers rating:
DEN 93.36

Количина на стоки

❤️Конзистентност : Тоа е хибрид восок тенки слоеви уште се отстранат сите на косата, со сјајот вие не треба да додадете повеќе восок тенок слој е уште многу, сјајот не се менува усогласеноста е потребно да се изврши. ❤️Безбедно : Целосно безбедни за било восок како тврд восок монистра,мека конзервирана восок, sugaring минатото и ноктите уметност.Сјајот нема да ја допре кожата, па нема проблем со вашата чувствителност и без сјај е лево на кожата. ❤️Магичен : Мак вашата шанса искуство повеќе забава & светкавиот за вашите клиенти и waxers и ја зголемува вашата месечината, секој ќе го користите. ❤️Бои DIY : Сјај за шанса направи досадно обичен восок прекрасни, забавна & уникатен.чејс восок сјајот е безбедно да додадете на било восок тип како мек восок,тврд восок,sugaring восок и помине уметност да се направи тоа во glitterful боја. ❤️Тоа како да го Користите : Налејте малку или многу, тоа е до вас,Можете да се топи вашиот восок со сјај во тоа или се прелива во по стопи.Прави за убава.сјајот восок за шанса да ги додадете сите видови на восок како тврд восок монистра , softe восок, sugaring восок и помине уметност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта

Златна боја waxy монистра со природно сладок мирис на восок.Восок монистра се користи во различни области

DEN 256.80
Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура

Нашите парафински восок машина користи висококвалитетна хранаодделение отпорни на топлина алуминиумс

DEN 3830.40