• Неодамнешно
Чиста + Лесно Лични Тек На Waxer Рефил, Голем, 2 Унца

Чиста + Лесно Лични Тек На Waxer Рефил, Голем, 2 Унца

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Не се тестирани на животни.Лесно восок апликација.Природни состојки.Од своето основање во текот на една деценија, чисти+лесно брзо зголемен за да стане лидер во професионалниот спа индустријата Со својот иновативен roll-on шанса систем, врвен квалитет и различни восоци.Чиста+лесно се препознава активни и понекогаш бурните начин на живот на денешната жените и сакаме да се приспособат на нивниот распоред од нуди брзо, ефикасно и лесно методи на отстранување на влакна.Леснотијата на користење, брзо примена и напор расчистување се на клучните карактеристики кои го прават овој систем на Succes.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Шанса за Полнење,Преносни Брз Восок Криза Парафински Бања со Транспарентна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Шанса за Полнење,Преносни Брз Восок Криза Парафински Бања со Транспарентна

Електричен восок грејач може да се топи до 800ml на мек восок или доста тврд восок монистра.Електрични вос

DEN 1648.80
Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Восокот се топи машина Восок се Топи Машина,Мини Восок Машина, со Прилагодлива Температура Постојана Температура

Нашите парафински восок машина користи висококвалитетна хранаодделение отпорни на топлина алуминиумс

DEN 3830.40
Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Mouldmaster 100 g Пчели Восок, Златна Жолта

Златна боја waxy монистра со природно сладок мирис на восок.Восок монистра се користи во различни области

DEN 256.80