• Неодамнешно
AISINITEC Автомобил Рог 12V Гласно Универзална АТВ Рог Водоотпорен Авто Рог Висок Низок Тон Електрични Камион Рог Замена SUV Рог

AISINITEC Автомобил Рог 12V Гласно Универзална АТВ Рог Водоотпорен Авто Рог Висок Низок Тон Електрични Камион

Buyers rating:
DEN 253.92

Количина на стоки

Автомобил Рог 12 V На : 12 V универзален автомобил Рог е погодна за сите 12 V возила како што се Пикап,АТВ,MPV ,Ван, ЏИП , UTV Патнички автомобил, тркачки автомобил, брод, камион,мотоцикл,итн.Гласна Автомобил Рог : Супер-Висока 125 d B звучна не може да се игнорира, ова рог е навистина висока. 【 Водоотпорен 】рогот е направен од високо-квалитетна ABS материјал со извршувањето на високи - температура отпорни ,не-запаливи ,силна отпорност-отпор, во голема мера се прошири рог животен век .Работна средина е -40~ +120 степен и има фантастичен изглед .Опремени со стилски guard перка која го спречува вода ,кал проникнување .Без проблеми се користи во raining и бура времето , планински пат и баричките. 【Лесно да се инсталира 】Ултра-тенок 39.8 мм , лесно да се инсталира .На 12v рог комплет не е поларитетот.Ве молиме бидете сигурни дека рог устата надолу не се нагоре за да го заштити од кал и автомобилот има доволно простор да се инсталира на полжав рогови. 【Вклучува 】 Полжав автомобил рог пакетот вклучува 1 високо-тон 520 Hz рог, 1 ниско-тон 420 Hz рог,универзална монтажа заграда, орев, и 4 бакарна жица.AISINITEC Гласно Автомобил рог Водоотпорен Висок Низок Тон Камион Рог 12 V Универзална одговара.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат