• Неодамнешно
Тешко да се Најде Fastener 014973285425 Најлон Печурки Помине Вози Подлога, 3/16 x 1, Парче-100

Тешко да се Најде Fastener 014973285425 Најлон Печурки Помине Вози Подлога, 3/16 x 1, Парче-100

Buyers rating:
DEN 437.52

Количина на стоки

Дијаметар : 3/16".Должина : 1 инч.Материјали : Најлон.Глава Стил : Печурки.Вежба Големина : 3/16 инчи.Дијаметар : 3/16".Должина : 1 инч.Материјали : Најлон.Глава Стил : Печурки.Вежба Големина : 3/16 Инч.Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации arround на домот, на фарма, бизнис, automotives, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни finsh.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат thouroughly и да добијат мислење од лиценциран зграда или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат