• Неодамнешно
Hilitchi 24-Компјутери [3 Големини] 35mm 46mm 59mm Долго Празен Ѕид се Вози Подлога Асортиман Комплет Цинк Позлатен Челик Тешки Philips Круг на Чело Моли Гром Диск за Base

Hilitchi 24-Компјутери [3 Големини] 35mm 46mm 59mm Долго Празен Ѕид се Вози Подлога Асортиман Комплет Цинк Позлатен

Buyers rating:
DEN 1819.20

Количина на стоки

цинк челик може да се користи во влажна средина и би можело да трае за долго време.Инсталацијата брзо и лесно.БЕСПЛАТЕН ЗАМЕНА во 90days.Ние секогаш веруваат дека прв клиент.Употреба во base, гипс ѕид и плочка, тенка или шупливи ѕидови и други одбор материјали. ★【КВАЛИТЕТ ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ】Ако не се задоволи со нашите производи или ако имате било какви прашања, ве молиме да дојде до нас, ние ќе ви одговори во рок од 12hours.★【СИЛНА И ДОБРО НАПРАВЕНИ】Квалитет цинк позлатен челична подлога, rustproof, анти-корозија еко-пријателски материјал.Одлично држење на моќта. unscrew на завртката на 4-5мм од врвот D.користете ѕид водител на поставување алатка за да притиснете на завртката надолу и работата е завршена.Широка примена. 35mm Празен ѕид се вози подлога ×10pcs. 59mm Празен ѕид се вози подлога ×6pcs. ѕиркаат сидро преку дупка C. 35mm Празен ѕид се вози подлога ×10pcs 46mm Празен ѕид се вози подлога ×8pcs 59mm Празен ѕид се вози подлога ×6pcs.Тие се цврсти и не ќе се скрши додека инсталацијата. ★【КАКО ДА се ПРИМЕНУВААТ ОВОЈ КОМПЛЕТ】Прво, ќе треба да се вежба дупка (длабочина и дијаметар во синхронизација со сидро), ѕиркаат сидро преку дупка, unscrew на завртката на 4-5мм од врвот и потоа да го употребите на ѕид водител на поставување алатка за да притиснете на завртката надолу и сплит ќе се прошири во овој момент.Овие подлога се дизајнирани за да се задржи завртки од соголување надвор и оштетување на ѕидот.Начин на апликација : .Можеби како следното : .unscrew на завртката на 4-5мм од врвот.Корисна комбо пак, погодно да има 3 различни големини(секоја големина чуваат во една преграда), убаво е за полнење да имате за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат